Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Darázsirtás hozzáférhetetlen...

Darázsirtás hozzáférhetetlen helyen mivel?

Figyelt kérdés

Beköltöztek az ablak tokjába... ott zúgnak bent. :D

Kivülről lehetetlen hozzáférni, kosaras kocsi kéne. Belülről sem lehet hozzáférni, nem nyitható...

Belülről megfúrtam pár helyen vékony fúróval hogy a kemotocot be tudjam fújni, de nem hiszem hogy mind megdöglik... mit kéne befújnom, vagy befolyatnom amitől ha nem is pusztulnak el, de elmenekülnek? Ecet, domestos, wd40, ... ?

Nagyobb nyílást nem akarok vágni az ablaktokra ha nem muszály.



2021. okt. 11. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Bejöttek a hidegebb idők, már kipusztulnak, kis türelem. Tavaszig meg ráérsz gondolkodni, hogy mit csinálj.
2021. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Grimfox ***** válasza:
Van direkt darázsirtó. Nálunk a tetőszigetelésbe fészkeleltek a fólia mögé, így a cserepet is hiába szedtük volna le. A résen, ahol bejártak fújtuk nekik két héten át a darászirtót. Az első egy hétben napi minimum száz hulla gyűlt össze a földön, és ez csak az, ami kívül pusztult el, ami a tetőben, azt nem vettük számításba, de összesen legalább ezer elpusztult a két hét alatt. Ha megfúrtad, és be tudsz fújni oda, ahol vannak, akkor szerezz darázsirtót, vagy bármit, amit a háztartási boltban, vagy gazdaboltban ajánlanak, és fújd napi szinten. A lyukat azért tömd be fújás után, biztos ami biztos.
2021. okt. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Öltözz be vedoruhaba ha tudsz szerezni és bontsd ki a falat szedd ki a kaptárt és öld meg királynőt, vagy csinálj nagyobb lyukat és fújj mérget a kaptár belsejébe, persze minket megoldás necces de én már csináltam, vagy hívj rovarirtó nekik van valami speciális por állagú mérgük amit befujnak és 30 perc múlva minden darázs meghal
2021. okt. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!