Honnan lehet tudni, hogy ágyi poloska csípte-e?
Lehet-e ellenőrizni?
Fogalmam sincs, hogy mi csípte meg, általában a könyökömet, kezemet szokta megcsípni.
Nemhinném hogy van szúnyog, már 2 hete nem láttam repülni, sőt gépezés előtt se. Gépezéskor is azt vettem észre, hogy szokott csípni is, de akkor sem vettem észre, hogy ugrál, vagy repülne a monitor felé.
Olyan a csípés mint a szúnyognak, néha 1 helyen van 2-4 csípés is.




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Francia ágy!
Ahhoz le kellene tépni




válasza:Nálunk is volt,tényleg borzasztó...
De ne úgy kepzeld el,hogy a bogarak ott randalíroznak majd,azért annyira nem feltűnőek
ágyi poloska benne van a matracban, éjjel a testmelegre jön elő.
Mindenképp cserélj huzatot stb.
Imatkozz,hogy ne az legyen
Kapcsolódó kérdések:
Gondoltam hogy az udvarba kiteszek egy vödörbe valamit amire rákapnak, így be tudom őket csalizni és megölni,mert rengeteg van, a frissen mosott ruhák teli vannak vele, de azon nem tudom őket szétnyomni, így csak lesöpröm.
A szobámba van egy poloska és vagy egy órája nem mozog csak a falon van mozdulatlanul Miért? Én nem tudnék ennyi ideig nem mozogni
Foglyul ejtettem egyet és vígan lubickolt!
Én teljes szívemből gyűlölöm ezeket a dögöket. Minden ősszel konkrét háborút vívok ellenük, olyan agresszívan próbál meg bejutni a lakásba. Amikor szép, meleg idő van, egyszerűen nem tudok szellőztetni. Szúnyogháló mit sem ér. Éjszakánként gyakran riaszt fel a mini...
Mostanában egyre több van az udvaron és a lakásban is.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




