Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Honnan lehet tudni, hogy ágyi...

Honnan lehet tudni, hogy ágyi poloska csípte-e?

Figyelt kérdés

Lehet-e ellenőrizni?

Fogalmam sincs, hogy mi csípte meg, általában a könyökömet, kezemet szokta megcsípni.

Nemhinném hogy van szúnyog, már 2 hete nem láttam repülni, sőt gépezés előtt se. Gépezéskor is azt vettem észre, hogy szokott csípni is, de akkor sem vettem észre, hogy ugrál, vagy repülne a monitor felé.

Olyan a csípés mint a szúnyognak, néha 1 helyen van 2-4 csípés is.


2021. okt. 31. 02:18
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Könyöknél van és számítógépezes kozben
2021. nov. 3. 16:28
 22/23 anonim ***** válasza:

Egyszer tanultunk ágyi poloskáról én úgy tudom,hogy az nem ugrál,nem repül és viszonylag lassú is.

Ergo azt ki kellene tudni szúrni,hogy ha az és szerintem akkor nem csak a kezedet csípné.Vagy hát ki tudja 🤷🏼‍♀️

2021. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 hgwell ***** válasza:

Ez bolha. Ha van kis állatod akkor is hiába mosdatod. Gyogyszer kell egy szem 10ezer ft 3-4 honapra elegendo a kutyusnak cicusnak.

A póké apro pici sok helyen majdnem egy vonalban vagy egy de akkor az csunya es feketul dagadva.akkor nem harapott hanem szurt.

Bolha nem fullad konnyen uszkal egy ideig meg szinlel belenyulsz hozza egybol kiugrik meg a vizbol is.lehet erzekelte a mosogepet es gyorsan elbujt addig valahova amig vissza nem tetted a lepedot ez valami gonosz bajuszos bolha lehetett.

2022. máj. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!