Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Itt lehet darázsfészek? Ha...

Itt lehet darázsfészek? Ha igen, akkor nagyon veszélyes darázsfészek?

Figyelt kérdés
A kert sarkában van egy régi tetőcserép rakás (több tucatnyi), nem túl magas,a térdemig sem ér,le is van takarva szakadt fóliával,de simán bejuthatnakz, több helyen be is lehet látni, és gyíkok is élnek ott, több is. Súlyosbító tényező lehet, hogy nádkerítés van ott. Át akarnám máshová pakolni a cserepeket,mert olyan semmilyen,bokrot ültetnék oda. Egy darázs kiszállt onnan,de még azelőtt, hogy hozzányúltam volna, aztán levettem az első cserepet és kijött mégegy. Elég,ha nagyon alaposan befújom kemotox-szal? Egyébként alatta a talaj: beton,de van ilyen szürke földes rész is (hallottam föld alatti fészkekről). Belevágjak?

2022. máj. 14. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen de úgy készülj hogy mögötted tiszta legyen a terep, ne botolj el semmiben!


Ugyanis: nagy levegőt veszel, bent tartod, fújsz amennyi a csövön kifér, celzottam oda és amikor már muszáj levegőt venned/vagy jönnek ki darazsak, akkor SPURI Ezerrel be a házba!!!!

Akkor már vegyél levegőt! Az a lényeg hogy ne a vegyszereset!


Kézmosás szappannal, arcod is.


Leskelődj ki hogy mi történt!


Sok sikert!

2022. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2022. máj. 14. 20:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Chemotox a legjobb darázs ellen. Sokkal hatásosabb például a Protect-B darázsirtó. A darázsirtók tartalmaznak egy fagyasztó összetevőt, ami addig is megdermeszti a darazsat, amíg el nem pusztul. A darázs nem szúnyog, vagy légy, hogy felőled ráér elpusztulni.
2022. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot.
2022. máj. 14. 21:07
 5/9 anonim válasza:
100%
Munkahelyen ezt a protectet kapjuk, a kupakosat, eddig azzal hatásosan döglöttek megfele, esetleg ami nálam bevált még az a wd40, attól is simán elhullottak. De inkább olyat használj, ami erre van kitalálva, nehogy hallgass rám, nem akarom, hogy aztán ne adja ki, és bajod legyen. Sok sikert!
2022. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem merném bevállalni, hívnék profi darázsirtókat, akkor is, ha végül kiderül, hogy nem is volt ott fészek. Amúgy igen, simán lehet, hogy befészkeltek oda. Ha nem lenne rá pénzem, akkor megvárnám az őszt, mikor már hideg van.
2022. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg, ha begyújtod azt a részt, lehet, hogy ki tudnád füstölni őket. Jól körbe kell ásni a betonos részt, hogy ne terjedhessen tovább a tűz, aztán valamivel begyújtani. A cserepeknek persze nem tudom, hogy árt-e a tűz, talán nem, nem értek hozzá.
2022. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 simad ***** válasza:
7 es xddd
2022. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
7# Benne lesz a híradóban 😂🐝🚒🔥
2022. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!