Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Konnektorba fújni a rovarirtó...

Konnektorba fújni a rovarirtó permetet veszélyes?

Figyelt kérdés

Volt, hogy éjjel másztak a poloskák rajtam, de vettem ilyen ágyi poloska és bolhaírtó permetet, gondolom tudjátok melyikre gondolok, műanyag flakonos 500ml. szürke flakon, piros nyomója van. Amióta kéthetente lefújom vele szobám azon részét, ami az ágy körül van, nincs annyi. Napi egyet max kettőt látok.


Azt mondták, hogy a konnektorba is belemászik.


Konnektorba, ha belefújok olyan 20 cm-ről, kicsaphat az áram, jobbanmondva megrázhat, veszélyes bele fújni? Vagy hagyjam a fenébe. Mondjuk úgy is be kehet fújni, hogy kikapcsolom a villanyörát, befújok a konnektorba, majd utána visszakapcsolom.



2022. máj. 17. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Téged nem rázhat meg az áram, de zárlatot okozhat szerintem. Csak dugj bele egy konnektort a használaton kívüli aljzatokba is. Vagy gyerekzárat.
2022. máj. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
IGEN! NE TEDD!
2022. máj. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hívj céget, aki kiírtja, szerintem hatásosabb
2022. máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat ennek a bohockodasnak nem lesz eredmenye, nagyon el fognak szaporodni. Hivj szakembert.
2022. máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A konnektorba csak a villásdugaszt szabad bedugni, és azt is csak akkor, ha

meggyőződtél rola, hogy megfelelő készülékhez van csatlakoztatva. Az állatkáid mindenképpen nagyon el fognak szaporodni. Ha nem fordulsz szakemberhez, nem fogod soha ki írtani őket.

2022. jún. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!