Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Bolhák jöhetnek ki a zuhanyzó...

Bolhák jöhetnek ki a zuhanyzó lefolyóból?

Figyelt kérdés
Éppen most vettem észre hogy bolha szerű bogarak jelentek meg a zuhanykabinomban. Kb 0.5-1cm esek és ugrálnak ha a közelükbe megyek.. Ilyen problémám még soha sem volt. Nincs háziállatom, egyszer a szomszéd macskája beszökött hozzánk 10 percre, de kétlem hogy ennyi bolha jött volna ki belőle meg miért pont a zuhanykabinba? Esetleg írnátok valami módszert amivel ki lehet írtani őket? Lefújtam őket Chemotox légyírtóval de nem tudom hogy az segít-e.

2022. júl. 25. 00:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell tisztítani a lefolyórendszert ha onnan jönnek.
2022. júl. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, sajnos nagyon hullik a hajam és valószínű hogy annyi megragadt már benne hogy ott fészkelnek :(
2022. júl. 25. 00:10
 3/16 anonim válasza:
49%

Nálunk is nagyon elszaporodtak a rohadtak. Okleveles mérnők szakember mondta nekem, hogy a bolház igazából vegyszeresen szinte képtelenség kiírtani. A gyakori porszívózás az egyetlen módja hogy kipusztuljanak. Nálad nem biztos, hogy bolhák vannak, mert azt már szerintem éreznéd a csípésükből.:)


Irtó kellemetlen viszkető csípésük van.

2022. júl. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, ami késik nem múlik :( Mostanában jelenhettek meg mert olyan 4-5 órája még semmi sem volt. Takarítani szoktunk sokat de ebbe a házba mindenféle bogár megfordul és már kivagyok tőlük!! Pókok, hangyák, legyek, ezüst pikkelyesek most meg még ezek is! Valaki azt írta egy másik kérdés alatt hogy az ecet segíthet kiírtani őket. Lehet megpróbálom majd azt.
2022. júl. 25. 00:15
 5/16 A kérdező kommentje:
Igazából azon is gondolkoztam hogy pont tegnap fújtam le a zuhanykabint és a szagelszívót is a fürdőbe úgyanígy Chemotoxxal. Lehet hogy az zargatta fel őket?
2022. júl. 25. 00:19
 6/16 anonim ***** válasza:
Az ecet nem hiszem, hogy segít inkább a lefolyótisztítók azok erősebbek. Pókok meg egyéb ilyenekre vegyél bio killt és azzal fújd le hetente az ajtó szélét és az ablak szélét. Ha így is sok lesz akkor 1 héten többször is.
2022. júl. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, hogy a bolha nem szereti a párát kétlem, hogy azok lennének.

Valami jó erős lefolyó tisztítót önts bele ami szét mar mindent.

2022. júl. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
nem csatornaléggyel kevered össze?
2022. júl. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8. Nem hinném. Nem láttam szárnyakat, csak kis ugráló pontok voltak :/
2022. júl. 25. 01:04
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Én csótányt mondanék, de az meg nem pattog.
2022. júl. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!