Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogy öljem meg ezt a pókot?

Hogy öljem meg ezt a pókot?

Figyelt kérdés

[link]


Olyan hülye helyen van hogy nem tudom lecsapni, ha közelítek hozzá akkor egyből beszalad a szekrény alá. mindig éjszaka jön elő, és már legalább fél éve ott van



2022. szept. 29. 23:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok. Megöltél egy tökéletesen hasznos állatot, és ezt bejelentetted alternatív profilról, csak mert nincs benned annyi gerinc, hogy szembenézz egy körömnyi méretű pókkal. Mekkora hőstett!
2022. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
0%

máshol legyen hasznos (ja már nem lesz hasznos sehol, milyen kár) ha egy éhes oroszlán lenne a szobámban még attól se undorodnék annyira mint az univerzum legelb@szottabb lényétől, a póktól


[link]

2022. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
87%
Oké, ha kihisztizted magad, le is zárhatjuk a topikot. Eddig fóbiás voltál, most már undorodsz, találd már ki, mi a bajod. Mert ha az undor számítana, téged kéne fejbe csapni egy üllővel.
2022. okt. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
88%
Inkább takarítsál, nagyon putris a szobád. Ha rendszeresen takarítanál és nem élnél ilyen gyomorforgató mocsokban, akkor nem telepednének meg a pókok.
2022. okt. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
#24 Ja, nagyon igazad van. Én is kb. koszban éltem, csak az asztalom körül porszívóztam rendszeresen, amikor először feljött a barátnőm, végigmentem a sarkokon. Mindegyik tele pókhálóval, pók egyikben sem volt mondjuk, csak egy rakás muslica meg szúnyog.
2022. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!