Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Halhatatlan hangyák lepték el...

Halhatatlan hangyák lepték el a házamat, mit csináljak velük?

Figyelt kérdés

Négyféle hangyairtó verziót próbáltam már, három bolti hangyairtó mérget amit elvileg bevisznek a bolyba és kinyírja őket meg a régi falusi bevált szokást, a sütőport. A harmadikféle méreg ráadásul néhány éve pillanatok alatt hatott. Most az sem.

Mintha immunisak lennének rá semmi sem működik, mindenhol ott mászkálnak, néha egészen nagy csapatokban, sokszor csak ebből veszem észre hogy valahol maradt egy kis morzsa vagy bármi. Teljesen kivagyok tőlük.

Kipucoltam nemrég az egész lakást hogy egy apró kis kajafolt se maradjon sehol, mégis itt maszkálnak a konyhakövön.

Van valami tippetek mit lehetne kezdeni velük?



#hangya #hangyairtás #Halhatatlanhangya
2023. márc. 20. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Illóolajok és cserepes fűszer díszvirágok elriasszák, ra kell keresni . A kerti poloskákat is azok zavarják el ha sok van kiültetve a fák alá .
2023. márc. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Ezek után hangyász sün. Egér ellen macska. Sárkány ellen sárkányfű.
2023. márc. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer bejott az, hogy eros tisztitoszerrel (talan folyekony mosogatoszer volt) szeles savban bekentem a padlot a falak es a franciaablak menten, ahonnan jonni szoktak, es ugy hagytam egy-ket napig. Tobbszor nem jottek, alighanem nem volt kedvuk ramaszni.
2023. márc. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem sok hajlakkot vettem öngyújtót és megégettem őket.

Ne csináld utánam inkább valami szagos illóolajjal riaszd őket el.

Vagy ha más nem szórj ki sót attól kiszáradnak.

2023. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Clin ablaktisztítót spricceltem rájuk. Nálam az segített.
2023. márc. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ablaktisztítóval én is lefújom őket mindig meg feltörlöm utána az egészet de nem ér semmit.

A hangyásszsün már nekem is eszembe jutott 😂

Köszi a tippeket!

2023. márc. 20. 16:22
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon idegesítőek tudnak lenni.Most nekünk is elindult valami a fürdőszobában már egyre többen vannak.Cselekedni kell időben.
2023. márc. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 NTBS ***** válasza:
100%
Hangya csapda.
2023. márc. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Olyan sok ötletet kaptál, hogy már csak képtelen módszerek jutnak eszembe, például:

derítsd ki, melyi hangyának milyen a zenei ízlése.


Nevezetesen, amelyik hangya a Metallicára csápol, azonak Britney Spears-et játsszál be, amelyik hangya meg Spears-re csápol, annak Metallicát.

Következésképp, amennyiben egyszerre játszod be az emnlített két stílust, mélynyomóval, akkor belátható időn belül mindegyik riadót fúj, és angolosan távozik, steppelve (ergo: ír népzene mehet a harmadik mélynomóval, a távozásukat elősegítendő).

2023. márc. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Franc, akkor azt mondod a metálra jöttek és stílust kellene váltanom? Vagy az tette őket halhatatlanná? 🤣
2023. márc. 20. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!