Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Lehet több is a házamban?

Lehet több is a házamban?

Figyelt kérdés
Ma találtam egy csótányt a szobámban. Azt sikerült megfogni és lehúztam a WCn. Ha volt egy akkor volt több is? Mert nem tudom, hogy csak bejött valahonnan vagy van egy fészek a lakásban. Egy biztos holnap az egész szobámat végigporszívózom és végigecetezem. De azért tartok attól, hogy ez most egy fészek lesz-e?

2023. jún. 30. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem biztos. Ha csak úgy bejött, akkor lehet egyymagányos példány.
2023. jún. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is azt hittük, hogy csak egy kóbor, magányos példány, a vége Abatox kft lett, de legalább sikeresen ki lettek írtva, azóta eltelt egy év, és nem is bukkantak fel újra. Viszont nálunk a fekete színű volt. A barna, a német csótány az agrasszívabb, nehezebb is kiírtani.
2023. jún. 30. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 qkker1 ***** válasza:
100%
Ahol egyet találsz, ott még van bőven sajnos.
2023. jún. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Én hármat is láttam repkedni 1-2 hónapon belül.

Raktam ki csótánycsapdákat, hátha el tudom kapni a fertőtés elejét.

De a csapdák nem fogtak semmit, nem is látok több csótányt. Tehát nem volt szaporulat, csak egy egy betévedt példany.


Vegyél csapdát, irtásra nem jó különösebben, de indikátornak jó. Ha heteken át üresek maradnak a csapdák az összes helyiségben, akkor nincs a házba semmi.

2023. jún. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nézz be a hűtő/sutő mögé, meleg, eldugott helyeket kedvelik
2023. jún. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és ne ecetet használj, semmit nem ér. vegyél csótány mérget amit megesznek, moss fel domestossal.
2023. jún. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5ös és 6os, jah és ne hagyj kint vizet és ételt, morzsára figyelj.
2023. jún. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!