Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogy juthattak a babaöbölbe a...

Hogy juthattak a babaöbölbe a bolhák?

Figyelt kérdés

Teljesen kivagyok, szóval teljesen mindegy, hogy ki mennyire fog ebbe belekötni, anélkül is idegrohamot tudnék kapni.

5 éves lányomnak van macskája, ami eltűnt és egy hete visszakerült, de bolhás lett.

Kapott utána bolhairtó nyakörvet, férjem és a lányom törődik ezzel a macskával, szóval nem tudom mégis hogyan, de valahogy bekerültek a bolhák a babaöbölbe….

A bejárat előtt van közvetlenül a fogas, cipős és ahogy belépünk, ott van a nappali+konyha.

A nappaliban van a babaöböl, tehát nem km-re a bejárattól.

Javarészt mindent kimostam egyből amikor lányom fogdosta a macskát, talán a kabátja maradt ki, akkor még nem tudtuk hogy bolhás.

A babaöbölben láttunk pár darabot, de egyszeren fogalmam sincs hogy kerülhettek oda… máshol nem vettem észre..

Semmilyen ruhadarabot nem tettünk bele kintről, hacsak a lányom nem vihette oda…?

Most mindent mosok kifele, porszívozok, nem tudom még mit csináljak, kivagyok :(



nov. 19. 08:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
#20: Az régen volt. Ma már parabukfenciális hiperbolhák vannak, amelyek sokkal gyorsabban szaporodnak, és terjednek el a házban. Úgyhogy sajnos az összes olyan helyet kell takarítani, ahova bejuthattak a bolhák. Ha a macska kijár, akkor bizony a kertet is, és azt csak szaki tudja, mert ózon csak beltérben működik.
nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Mi az a babaöböl?
nov. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
#22, egy olyan kiságyszerűség, aminek az egyik hosszú oldala nyitott. A szülői ágy mellé teszik, így az anya éjjel könnyen fel tudja venni a babát, ha pl. szoptatni kell. Nem kell kimásznia az ágyból, ami nagy könnyebbség.
nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
#23 Nahát, 4 gyerek után (9 éves a legkisebb), sosem hallottam ezt a kifejezést. Biztos valami új dolog.
nov. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

24-es, nem annyira uj dolog, max csak valahogy nem kerult a latoteredbe :D

Ocsemnek legalabbis 10 eve mar volt, most a kisfiam is hasznalja.

nov. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!