Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Farkaspók a lakásban! Mi a...

Farkaspók a lakásban! Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Néhány napja egy jókora farkaspók költözött a folyosó sarkába.Nem foglalkoztunk vele, ő sem csinált nagyon semmit, de ma történt egy "kis" baleset: porszívózás előtt poroltam a falat, és véletlenül eltaláltam a pókot is.Erre millió kis pók rohant szét a falon, mindenhová bebújtak, elmászkáltak.Mivel én nagyon irtózom tőlük, mit tehetnék, hogy elhagyják a lakást?Iszonyatos látvány volt, rengeteg kispók van a lakásban.

#pók #farkaspók #bébipók
2012. máj. 6. 21:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hát ez szívás :/ Anyu is most szedett össze egy fél kokon-nyit de azok még csak akkor kezdet el kimászni.
2012. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
hát valami boltban biztosan lehet kapni ez ellen valamit.. de ha nekem ilyen problémám lenne rögtön kiköltöznék a lakásból amig meg nem oldódik a probléma irtózok a pókoktól ráadásul ez nagyon nagy !! :O
2012. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Én is azon gondolkodom, hogy felgyújtom a lakást, és inkább alszom máshol. xD

Undorítóak... O.O

K*rva sok van, az anyjuk meg átjött az én szobámba.A teste kb. 3 centi, a lábai még nagyobbak, és itt mászkál a falon. :O

2012. máj. 6. 21:46
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
én a 2 válaszoló vagyok : jézusom én 1 percig se maradnék ott akkor kinn alszom az udvaron de ekkora pókkal 100 % hogy nem ...xD éjszaka rám mászik fuuuuuj undorito multkor is kb szivrohamot kaptam amikor az utcán ültem és egy kisebb pók a lábamra mászott én ott elkezdtem sikitani és még hülyének is néztek -.- xD amugy 15 éves vagyok nem felnött xD :)
2012. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Én az első vagyok :D két madárpókom van meg egy steatoda grossa pókot tartok itt a szobámba :D Max attól félek ha kimásznak (amit kétlek) és este az ágyamba találkoznék velük h rájuk ne feküdjek :D
2012. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Sebaj, én 20 éves vagyok, én sikítórohamot kapok a pókoktól. :D

Most Raid-del próbálkoztam, ez bevált!De nagyon sokan elbújtak, talán előjönnek majd... o.O

2012. máj. 6. 22:16
 7/21 anonim ***** válasza:
második :hát ha szereted a pókokat akkor jó xD :D atya ur isten reggel egy pókkal ébredni szerintem én szívinfarktust kapnék xDDD :O
2012. máj. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
megint második : ha sikitorohamot kapsz nem tudom elképzelni hogy hogyan vagy képes együt lenni ennyi pókkal :O xD én komolyan képes lenék kinn aludni xd
2012. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Amit tudtam, lefújtam, összesöpörtem és ki az ablakon. :D Ha bezombulnának, és valamelyik túlélné, kint térjen magához...

Ami meg elbújt, az ott dögöljön meg, ha előjön, és itt várom a Raid-es flakonnal. xD

2012. máj. 6. 22:30
 10/21 anonim ***** válasza:
xDDDDDDDDD ez rohadt vicces már bocsi :D na jo tudom amugy hogy nem annyira az ,föleg hogy félsz is tölük :D amugy legalább lány vagy ? XDDDD
2012. máj. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!