Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan tudnám megakadályozni,...

Hogyan tudnám megakadályozni, hogy a pókok bejussanak a szobámba?

Figyelt kérdés
Van olyan szer, hogy csak körbeszórom vele az ajtót/ablakot, és nem jönnek be? Valami ilyesmire gondoltam... Ti hogy oldjátok meg ezt a problémát?

2012. jún. 1. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet teljsen megakadályozni, hogy bejöjjenek a bogarak, a pókok a lakásba, de mivel nem az az ő terepük, azért ez nem olyan gyakori dolog. Ha mégis megtörténik, én hagyom, hadd menjen a dolgára, de ha zavar, nem csapom le, hanem valamivel kitessékelem a természetbe. Valahol olvastam, hogy amely pókok Magyarországon élnek, nem mérgezőek (de igen, a szúnyognak, a légynek, de nem az emernek), s általában nem is tudja az embert mindegyik megcsípni, nem olyan a csápja, hogy átérje vagy valami ilyesmit olvastam... szóval ne félj tőlük, talán azzal védekezhetsz, hogy rendszeresen pókhálótlanítasz és ennyi. Mást nagyon nem tudsz tenni
2012. jún. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elgáncsolod őket!
2012. jún. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szúnyoghálót teszel az ablakra, az ajtókat meg nem hagyod nyitva.
2012. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az a baj szerintem, hogy vadszőlővel van befuttatva a ház és a nyílászárók elég régiek. Ha látok egyet rögtön leszedem de két nap múlva jön még egy... Egyik reggel arra ébredtem hogy mellettem volt egy megdögölve, szerintem agyonnyomtam :S Azóta nagyon idegesítenek.

Szúnyoghálót nem szeretnék mert így is alig jut fény a szobámba. =/

2012. jún. 1. 19:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Jaj ez rémes! Én rettegek a pókoktól, a pókok viszont egyenesen imádnak engem.. :S Én nem tudom, hiába porszívózom le őket, mindig visszajönnek :SSSSS
2012. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen elektromos kütyük, akkor még talán ezzel is megpróbálkozhatsz. Hangsúlyozom én még nem próbáltam, csak hallottam róla :)

[link]

2012. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
pókháló:}
2012. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7%

Nem akarlak benneteket elkeseriteni de pókok mindenhol vannak akármit csináltok. Az ágy alatt simán van 3.

Ráadásul a pókok gonoszak, mig alszol felmászik a hasadra és nézi a nagy gülü szemeivel ahogy alszol.

[link]

2012. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, állítólag vannak olyan növények, amiket nem szeretnek bizonyos rovarok.

Nekem is volt, de a nevét nem tudom. De a szúnyogháló az egyik legjobb megoldás. Van fehérben és átlátszóban is.

Vagy például permetezz.

Gyújts olyan gyertyát az ajtó/ablak mellett, ami (állítólag) távol tartja őket.

2012. jún. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8: de édes pókocska! :D
2012. jún. 3. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!