Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnam megakadalyozni...

Hogy tudnam megakadalyozni hogy kan kutyam ne pisilje a tujakat?

Figyelt kérdés
Frissen ultetett 80 centis kis tujak,es felek hogy tonkremennek a pisitol.Ha latom,raszolok,elmegy onnan,de ha nem latom,lepisili.Ezt az ablakbol mar lattam hogy lepisilte,szaladtam leonteni a tujat a pisitol,de mikor nem latom biztos hogy pisili oket.Van valami megoldas?

2012. ápr. 7. 14:20
 1/3 anonim válasza:
37%
Szegény kutya. :)) hadd hogy pisiljen oda ahova akar, mert szabad állat. S ha még is talán elrohadnának a tuják akkor vegyél ujakat és ha azokat is lepisili akkor megint vegyék.A kutyádnak szerintem hagyj békét.Szerintem aranyos lehet amikor lepisli a tujákat :)))))
2012. ápr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt a gond. De minekünk sikerült lenevelni a tuja pisilésről.

Mikor megláttuk, hogy oda pisik odamentük megfogtuk és jól leszidtuk, ill. tiltottuk neki, hogy NEM.

2-3 ilyen alaklom után nagyon szépen megtanulták, hogy azt a bizonyos fát nem pisiljük le de máshova pisilhet.

Vagy jó ötlet lenne még a "helytől távol tartó spary" talán az segít ha azzal bepermetezed a tuja alját.

2012. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kerítsd körbe a tujákat megfelelő szélességben és magasságban. Más megoldás nincs.
2012. ápr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!