Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen érzés lehet egy légynek...

Jilsander kérdése:

Milyen érzés lehet egy légynek az, ha lefújom légyirtóval?

Figyelt kérdés
Csípi a szemét? Vagy elkezd zsibbadni a szárnya? Vagy összeszorul a torka? :D

2012. júl. 3. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
A légy nem érző lény, így semmilyen érzés.
2012. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Platypus ***** válasza:
100%
Az izmait rántja össze, de hogy ez milyen érzés, azt csak a légy tudná megmondani.
2012. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem be fog tépni tőle, eldobja magát a hátára, és csak pörög, bzzzzzzz.........bzzzzzzzzz...
2012. júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én szerintem elkezd zsibbadni a szárnya, aztán egyre jobban zsibbad, így leesik, aztán érzi, hogy görcsbe rándulnak a lábai és szép lassan kiszenved. nem egy kellemes halálnem, az biztos. xD
2012. júl. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nano Dream ***** válasza:
100%
Ez mekkora baromság hogy nem érző lény. Azért mert nem tudja kimutatni a fájdalmát akkor már nem is érző?? Mért ne érezne, a rovarok és a bogaraknak is van idegrendszerűk, így éreznek. Tegyél egy hangyát egy forró valamire egyből gyorsan kezd el menni, és pánikolva fut összevissza. Ha nem érezne akkor állna míg el nem ég.
2012. júl. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha meghal tőle gondolom sz*r érzés lehet... :D
2012. júl. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!