Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés leesni egy lóról?

Milyen érzés leesni egy lóról?

Figyelt kérdés
Én még sosem estem, és érdekelne, hogy milyen érzés... :)
2010. ápr. 30. 13:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
ugyan milyen lenne? csodás...
2010. ápr. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
Fantastic...meseszép nincs jobb érzés a világon
2010. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
akkor ti ketten elég érdekesek lehettek, ha élvezitek... :) 8S XD
2010. ápr. 30. 13:34
 4/17 anonim ***** válasza:
fájdalmas
2010. ápr. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
22%
nem veszed észre, hogy csak vicceltek?
2010. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mint a bukfenc nekifutásból, ha jól esel... Hameg nem, hát nekem 4 hónap alatt meggyógyult az ujjam, semmiség:D
2010. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ, hogy esel. Én estem már úgy, hogy csak nevettem rajta egyet, de estem úgyis, hogy majdnem kórházba kerültem. Ugrás közben vagy terepen lehet nagyokat esni, de simán menet közben inkább csak lecsúszni. Eséstechnikát tanítanak jobb lovardákban, elméletben. Elmagyarázzák, esés közben hogyan fordulj, hogy lehetőleg minimálisra csökkentsd a testtartásoddal a sérülés lehetőségét. Ha csak úgy snassz lecsúszol a lóról és úgy esel le, az nem nagyon fáj. De ha pukkansz, mondjuk egy ugrás közben esésnél vagy egy bokkolásnál, az tud kellemetlen lenni. :) Mindenesetre kobak mindig legyen a lovason, hogy a feje ne sérüljön meg. Én anélkül nem ülök fel, még 40 fokos melegben sem.
2010. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem jó érzés ! Volt hogy leestem és 15 percet folyt a könnyem a nevetéstől , akkor váltottam fájdalmas ordításra mikor megpróbáltam felállni ! Hát igen farcsont törés, hólyag repedés (Utánna gyulladás ) Stb.... 1 hónapig nem tudtam ülni ! :S Na szerinted milyen érzés ??

Volt hogy talpra estem (Nem tudom hogyan csináltam :P )

Volt hogy a lóval együtt estem el (megúsztam egy lábtöréssel ) !

Volt hogy bukvenceltem 2 -őt , volt hogy egy -két csontom eltört, a töréseken kívül mindig visszaültem , és mentem tovább ! Már 7 éve lovagolok , nekem mindig azt mondta régen 5 éve az oktatóm (azóta , vagyis 5 éve már hogy vettem saját lovat ) hogy aki nem esett még lóról az nem igazi lovas :S Hülyeség de több helyen is halottam !

Na de inkább ne akarj esni !

2010. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencséd van, akkor nem fáj :) Én eddig - lekopogom - az elmúlt 6 lovas év alatt megúsztam egyetlen eséssel (nagyon kezdő koromban terepen estem egy hasast a szántás közepébe, a mai npig nem tudom hoögy) :) De voltak már rizikós helyzetek amúgy :)
2010. máj. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy milyen, mikor nem kapsz levegőt.. bár engem már többször hátbavertek, alig kaptam levegőt... XD és (lehet, hogy furcsán hangzik...) már le szeretnék esni egy lóról... XD
2010. máj. 1. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!