Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Csótányszerű bogarak mindenütt...

Csótányszerű bogarak mindenütt a lakásban! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2-3cm-es csótányszerű bogarak vannak a lakásomba, a mikróba is belemásznak, de nem csak a melegítő térbe, hanem a mikró házába, a számmutatónál is vannak, de mire szétszedem a mikrót eltűnik. A mikróban találtam kis bogarakat is (ugyan olyan csak piciben (kölyök szerintem)).

Tegnap a hálószobában is találtam, az éjjeliszekrényen.

Mit tudok ellenük tenni? Ötlet? Földszintes lakásban lakok, sajnos penész is van nem kevés hiába használok mindenféle irtószert, pára is van.

De nagyon zavaróak a bogarak, főleg hogy a mikróba is vannak...

Köszönöm a segítséget! (előre is)



2012. nov. 18. 11:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

Amúgy itt egy kép a bogárról: [link]

2012. nov. 21. 20:59
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha csótányírtót veszel, a Morteint nem ajánlom,nálunk,amikor voltak csótányok,rájuk fújtam,elkábultak,majd pár perc után mentek tovább,mintha semmi nem történt volna... o.O
2012. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ilyen bogarak voltak a nyáron nálunk is, a vályogfalból jöhettek, régebbi házrész.Nekünk a Raid bogárirtója jött be, ezzel befújtuk a fal allját, meg sarkokat, ilyesmiket, és még három nap mulva is éjjelente döglöttek tőle rendesen.Egyébként marha rafkósak, mert úgy alszanak hanyattfekve, mintha döglöttek lennének, mikor az ember összesöpörné, megfordul, és elszalad.
2012. nov. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ez valószínűleg egy fiatal konyhai csotány... :(
2012. nov. 22. 15:19
 15/16 peterson88 válasza:

Szia! Nálam is hasonló helyzet állt elő:( Éjjel, mikor mosdóba mentem és felkapcsoltam a villanyt, szétugrottak a csótányok mindenfele....borzasztó volt...kipróbáltam minden szert, de semmi hatása nem volt.

Én innen vettem: [link]

Kis cseppekben kisjuttattam az előfordulási helyekre, 1 nap után már vígan szedtem össze a dögöket! 2 hét után, pedig már elhullott csótányokat sem találtam, tuti a szer! Magyar nyelvű leírás van hozzá, hatóságilag bevizsgálva, asziszem 2015-ig jó felbontás után.

2013. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszi, már megoldódott a probléma, Én is valami hasonló gélt vettem, azt kinyomtam pöttyökbe kb. mindenhova ahol láttam és 1 hét után már semmi sem volt.

De nálam még döglöttek sem voltak, valószínűleg nem volt olyan sok, az a pár darab pedig a rejtekhelyén pusztult el. :)

2013. júl. 24. 07:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!