Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Félek a pókoktól, mit tegyek?

Félek a pókoktól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

a szobában, az ágy közelébe van 2 pók (egy az ágy egyik végén, másik meg a másik végén(fejemnél)). Van fent egy a plafonon is fölöttem. Mindig lefekvés előtt nézem, hogy mozognak, de mihint hírtelen mozdulna egyből megijedek. Félek, hogy éjszaka rám másznak, mert szeretnének más helyet keresni amguknak. Meg olvastam életünk során 8 pókot nyelünk le (másznak be a szánkba) ez igaz? Ők jobban félnek tőlünk?


TEgnapelőtt este, volt egy jó nagy pók a szekrény mellett a falnál állandóan fújtam, hogy menjen beljebb, de mindig kijött, majd egyszer be ment vagy leesett azóa nem is láttam. Megölné nem szeretem mert sajnálom őket (meg még hívnak segtséget utolsó erejükkel), de félni félek tőlük.

Meddig élnek ezek?



2013. máj. 15. 23:16
 1/5 A kérdező kommentje:
és csípnek vagy elekrülik az embert, ne tartsak attól, hogy éjszaka rámmászik, megcsíp?
2013. máj. 15. 23:18
 2/5 anonim válasza:
Fogsz egy dobozt és kiviszed az udvarra...
2013. máj. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért csípnének? A táplálékuk hidegvérű és az emberi bőrt nek tudják átszúrni és nem is teszik nagyon kevés csípős pók van.Ők a rovarokat várják.Én rajongok a 2 mm körüli kis vadászgató pókokért amik kis élősködőkre vadásznak.Megfogják a bolhát poloskát atkákat tetűket. A hálót szövők meg a repülő rovarokra vadásznak.Egy dobozzal meg lehet fogni és kivinni őket ahogy jól írták.
2013. máj. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megmered fogni őket?

Kérj meg valakit, aki kiviszi neked az összeset, amit találsz, jobbat én sem tudok mondani.


"Meg olvastam életünk során 8 pókot nyelünk le (másznak be a szánkba) ez igaz?"

Én is hallottam már, szerintem ez baromság...


" Ők jobban félnek tőlünk?"

Igen, sokkal jobban! félnek az embertől ezért sem mennek nekünk csak úgy...

2013. máj. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Meg olvastam életünk során 8 pókot nyelünk le (másznak be a szánkba) ez igaz?"

Szerinted van valaki minden alvó mellett, aki számolja, hogy hány pókot nyel le? Vagy honnét a rákból szednek ekkora bődületes baromságot? A pók fél az embertől, mit keresne a szájában?

2013. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!