Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi legyen ha félek a pókoktól?

Mi legyen ha félek a pókoktól?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem fog megenni, de a látványa olyan szörnyű.Miköben írom ezeket a sorokat a hideg ráz mert muszáj a p*kokra gondolni. utálom a nevüket is. egyszer egyedül voltam otthon és nézegettem egy oldalt, és egy olyan képhez értem ahol egy nagy sőőt óriási p*k volt a falon és mellette vagy 1000 kicsi. egyszerre rákattintott az X-re, bebújtam a takaróm alá és sírva fakadtam. most is rettentően dobog a szívem és remegek mert egyszerűen írtózom a p*koktól. erdei suliban egy gyerek odahozott egy p.kot nekem mert tudta hogy félek tőlük, én meg elkezdtem ütni a gyereket holott 10 éves 120 cmes kislány voltam :( UUUUTÁÁÁÁÁLOOOOOM AAAA P*KOOOKAAAAAT :( egy 13 éves lány.
2013. márc. 10. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Most mi a kérdés?
2013. márc. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2013. márc. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az hogy hogyan küzdjem le a félelmemet de gondolom rájöttél csak belém akartál kötni:D 2. tuti hogy az egy pókos kép szóval nem megyek rá
2013. márc. 10. 11:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát tényleg az:D ne menj rá.

De ha ennyire félsz a pókoktól, az nagyon súlyos pókfóbia. Mindenképpen kezeltesd, mert ez már a mindennapi életedet is akadályozza.

2013. márc. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy az lehetne az első lépés a félelmed legyőzésében, ha rákattintanál a pókos képre, a képernyőből úgysem tudna kiugrani. Ha ez megvan, máris tettél egy lépést előre. de ha nem megy, mindenképpen menj el egy pszichológushoz.
2013. márc. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem megyek rá. Soha soha soha nem
2013. márc. 10. 11:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha te nem akarod, sohasem fog sikerülni.
2013. márc. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Minimaxon a Miss Spidert. Vagy még attól is rettegsz?
2013. márc. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

szia

a legegyszerűbb legyőzni a félelmet ha szembe nézel vele :)

szívás de így van mondok egy példát

én kisebb koromban nagyon féltem egyedül a sötétben de tényleg volt ojan hogy felkeltem északa és sírni kezdtem

aztán egyszer felmérgeltem magam tehát felültem a sötétben az ágyon és körülnéztem így ücsörögtem egy darabig és azóta nem félek


tehát fogd kézen a legjobb barátnődet kerressetek egy pókot és fogd meg és akármilyen rossz csak fogd egy idő után megszokod

sok sikert :)

2013. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!