Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nagyon félek a pókoktól, és...

Bones 2.0 kérdése:

Nagyon félek a pókoktól, és most láttam egyet. Ti is féltek tőlük?

Figyelt kérdés
nincs itthon senki. tudom hülye kérés de valaki nyugtasson már meg <3
2013. ápr. 14. 00:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%

Én is utálom őket... mondjuk engem egyszer trauma ért Balatonon :S ott aztán kib*szott nagyok vannak, főleg a déli oldalon... fú :D


Az ilyen kis szaroktól nem félek, de azok a nagyok kikészítenek idegileg.

2013. ápr. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%

Nem, én szeretem őket :D Vigyázok is rájuk porszívózáskor, pedig néha nem könnyű... Rengeteg van a házban, ezek ilyenek, jönnek. Persze a többségük apró és szinte észrevehetetlen.

Mérges pókkal még nem találkoztam, a többitől pedig minek féljek? Bár azt nem szeretem, ha a hajamba gabalyodnak, kivéve, ha újszülött pókok, azok nagyon édesek :D


Annyi mindentől lehet félni vagy irtózni, de hogy miért pont a pókok azok sok ember esetében, azt nem tudom. Én a kullancsokat s egyéb vérszívókat rühellem, bár azoktól sem félek.

2013. ápr. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%
Huhh nagyon! De nem csak a pókoktól! Múltkor pont feküdtem az oldalamon néztem a tv-t és egyszer csak teljes erejéből belerepült a fülembe egy poloska(ha jól emlékszem, vagy bodobács)Szerintem valami üregnek nézte a fülem amibe beakart költözni, na azon az éjjelen sem aludtam. Nem félelemnek mondanám ezt, egyszerűen csak undor,iszony. De nagyon rossz ezzel együtt élni :(
2013. ápr. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Sokan nem is tudják hogy a pókok okosak, én rajongok értük!Különösen az apró gyönyörű mintázatú vadászgató pókok szelídíthetők könnyen.Ezek az atkákat vadászgatják
2013. ápr. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
igazából ezek a pókok megcsíphetnek? de ha megcsípne, és nem vagyok rá allergiás nem is lehetne baj igaz??? most ez egy hülye kérdés lessz de a pókok is olyanok mint a nemtom katicabogarak? csak rossz a hírük? azért undorodunk tőlük?
2013. ápr. 14. 01:10
 6/18 piriiiiii ***** válasza:
58%

Irtózom tőlük, ez már ilyen brutál-pszichés dolog.

Annyira, hogy a múltkor az egyik családtagom csak kiejtette a száján a "pók" szót, és én eldobtam mindent a kezemből, és menekültem.

Ha este elmászik egy pók a falon vagy a földön, órákig még őrt állok, és nem merek elaludni, és ha eltávolítottam a lehető legkacifántosabb módon, akkor is bennem van az érzés, hogy a többi pók bosszút áll társuk halálán, és kinyírnak, miközben alszom... :D

2013. ápr. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%

Én nagyon félek a pókoktól! De nem attól, hogy megcsípnek, tudom, h nem lenne semmi bajom(Mo-on nem él nagyon veszélyes mérgű pók, úgy tudom), egyszerűen ha meglátok egyet..én..én..nekem akkor aznap már csak az jár a fejemben! Hiába ütik le vagy viszik el onnan a szemem láttára..főleg mikor lefekszem...mindig elképzelem, h éppen melyik résből milyen pók mászik ki és tart felém! Órákig nem tudok aludni :( Egyhez sem mernék hozzáérni soha, semmi pénzért! Nem tudom mitől van bennem ez a fóbia, akinek nincsen, az örüljön, de nagyon! :) Irigylem őket!

Kérdező, azt tudom ajánlani, hogy valamivel próbáld elterelni a figyelmed...nézz tévét, netezz(mondjuk most is azt csinálod :D), kapcsolj fel egy kislámpát, míg annyira el nem álmosodsz, h el tudsz aludni. Esetleg ihatsz meleg tejet, én attól álmos leszek :)Mert tényleg nincs semmi racionális alapja a félelmednek/félelmünknek, hiszen nem lesz semmi bajod, ettől ne félj, a figyelmedet kell valahogy elterelni...esetleg nézz meg egy vígjátékot pl. :)

2013. ápr. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Én is nagyon utálom, és félek is tőlük. Még tavaly egy összetekert kisebb szőnyeg oldalán pillantottam meg egy akkorát, amekkorát még élőben eddig nem láttam. Először úgy gondoltam, simán kiviszem, lerázom a szőnyegről és kész. De nem mertem megfogni a szőnyeget se. Úgyhogy nem szép, de elkezdtem chematox-al lefújni. Mivel erre megindult, a szőnyeged fel kellett borítanom. Ezután pedig rengeteg kis apró pók jött elő és próbáltak menekülni minden irányba. Úgyhogy egy teljes flakon chematox-ot elhasználtam rájuk, de a nagy még így is tudott mozogni. Így már seprűvel és lapáttal. kidobtam őket. Szerintem nagyon sokan félnek a pókoktól.
2013. ápr. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%
Uhh, utolsó, ez nagyon durva lehetett... :O
2013. ápr. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Én is írtózom tőlük, iszonyatos rettegés fog el, ha meglátok egyet a szobában, porszívóval beszívom, utána a porszívó csövére nylonzacsit teszek és legumizom, hogy ki ne jöjjön. :-))))))
2013. ápr. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!