Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Tényleg nem csíp a poszméh...

Tényleg nem csíp a poszméh (dongó)?

Figyelt kérdés

[link]


Tehát rá gondolok..Mer eddig mindig menekültem előlük de aztmondta osztálytársam hogy nem is csípnek..Itt azt írják ritkán használják afullánkjukat..Most az mennyire ritka? :D


2013. máj. 31. 11:03
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
67%
A méh meg a dongó is viszonylag szelíd, és ha meg is csípnek, akkor belehalnak. De a darazsak mások. Egyszerűen gonoszak azok a kis g*cik. :DDDDD
2014. jún. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
74%

Nekem ma a bal szemem alatt 3cm-rel csípett meg egy lódarázs.

Épp meggyet szedtem, be akartam vinni a konyhába a meggyel teli vödröt, amikor az hirtelen megcsípett.

Borzasztóan fájt a helye azután és jól bedagadt tőle a szemem alja :/

2014. júl. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Ramsey E. Winchester válasza:
100%
Mi éppen ma találtunk egy törött szárnyú dongót, simán engedte, hogy "megfogjuk", magától rámászott a kezünkre. Nem agresszív, nyugiban mászkált, pihizett a kezemben. Most is pihenget a "dobozában", egy műanyag poecukorszórót vettem neki, abban van. A virágokból amit beraktam neki már szívogatta is a cuccost. Zsetonnak hívják.:D Remélem azért élni fog még egy ideig.
2017. máj. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
mi a teendő, ha rádszáll egy pihenni és el akarod tüntetni, mert mondjuk mozogni szeretnél és a térdhajlatodra szállt? ez történt ma édesanyámmal, jól meg is csípte egy.
2017. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Az ami akkor, amikor máshova száll. Szépen rá kell mászatni másra. Vagy szerinted mikor valamire rászáll pihenni, azt csak úgy meg szokta csípni? Ha te repültél volna oda, és agyon akarnak nyomni, nem ijedsz meg?
2017. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
És a darazsak se csípnek meg csak úgy. Biztos van mindenben szelídebb, meg agresszívabb fajta, bár gyilkos dongókról még nem hallottam. :D
2017. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
Engem pont ma csipett meg ez a kis.. Autoban ultem, taskam mellettem, ratettem a kezemet a taskram hoy nem neztem oda, es hirtelen fajdalom.. Oke, en nyomtam majdnem agyon, de volt hogy beparfumoztem magam aztan jott egy darazs es jol belem csipett :))
2017. júl. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
*Ratettem a kezemet a taskamra, ugy hogy nem neztem oda, es hirtelen fajdalom..
2017. júl. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Meg mindig elozo kommentelo vagyok :) Egyebkent nagyon faj meg most is a csipes helye! Kb. 6 oraja csipett meg, feldagadt, mintha a csontom fajna olyan erzes.. ujjaimat alig tudom mozgatni.
2017. júl. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
Epeeeeeee. Anikó a szerelmem a zertéelklubbó gechíííí. Na éngemet a fődidarazsak is kerűgrtnrk mint a zállat oszt a fejemet kerűgetik oszut íccsecsípmeg.
2017. júl. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!