Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Tényleg nem csíp a poszméh...

Tényleg nem csíp a poszméh (dongó)?

Figyelt kérdés

[link]


Tehát rá gondolok..Mer eddig mindig menekültem előlük de aztmondta osztálytársam hogy nem is csípnek..Itt azt írják ritkán használják afullánkjukat..Most az mennyire ritka? :D


2013. máj. 31. 11:03
1 2 3
 21/27 ttedgar90 válasza:
Egyszer véletlenül beleléptem egybe mezítláb és megcsípte a talpamat. Iszonyatosan fájt, sokkal erősebb mint egy méh vagy darázs csípés.
2017. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Az se ok nélkül volt akkor. Másrészt, mi alapján hasonlítod össze a csípést? Neked minden a talpadat csípi? Szerintem mezítláb menni is iszonyúan fájdalmas lenne terepen.
2017. szept. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Engem is megcsípet de engem úgy hogy felmászott a nadrágszáramba és a combomat szúrta meg hátul retenetesen fájt pedig elég darázscsípést elszenvedtem már életemben de ez túl tett rajta
2018. jan. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 ttedgar90 válasza:
egyáltalán nem volt ok nélkül. a dongók nem agresszívak mint a darazsak de ha egyszer megcsípnek az felér két darázscsípéssel. amúgy csípett már meg darázs is és méh is szóval nagyjából összetudom hasonlítani őket.
2018. febr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Rég volt, igaz se volt. Eszel valamit most, meg majd pár év múlva, és összehasonlítod, melyik volt jobb? Amúgy nem értetted a lényeget. Az se mindegy, hogy mit csíp. Plusz nem feltétlenül ugyanannyi mérget nyom beléd. Én marokba szoktam kivinni őket. (Amúgy a darazsak se mind agresszívak. Sok faj ijedtében csíp. Persze ez nem vígasztalt, mikor megijedt a hajamtól, pólómtól vagy a papucsom nyelvétől, mert ne kelljen már mindent néznem mindig!)
2018. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Csíp. Én ma reggel arra ébredtem, hogy egy poszméh csípte meg a lábam. Most a paplan alatt bújkálok, nem merek kimenni. Eleinte rohadtul fájt.
2020. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
100%

Dehogynem csípnek.

Valahogy az udvaron belekerült a nadrág száramba. Kb 4 órával a csípés után már alig bírtam járni. A fájdalom amit éreztem elviselhetetlen volt. Aznap éjjel alig tudtam aludni a fájdalomtól. Nagyon fel volt dagadva és vörös volt. Kb egy tenyérfoltnyi nagyságú volt. Aztán szépen lassan javult. De a duzzanatnak kellett kb másfél hét mire lement. Még most is látszik a helye. Durván 3 hete volt. Pár napja még nagyon viszketett

2020. júl. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!