Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Bolhanyakörv mennyire hat...

Szabolcs007 kérdése:

Bolhanyakörv mennyire hat olyan helyzetben?

Figyelt kérdés

Van vagy 8 kutyánk és bolhásak lettek,ha mindegyikre veszek egy bolhanyakörvet,megszűnnek a bolhák??

Mennyire hatásos a bolhanyakörv??



2013. jún. 14. 18:03
 1/4 Fruzsi6000 ***** válasza:
Nem tudom a bolhanyakörv mennyire hatásos,de nekem is volt a kutyám bolhás s neki valamilyen cseppet vettünk az állatorvostól...(az orvos állitása szerint olyan erős illata van annak a cseppnek,hogy más kutyákról is lehozza a bolhákat,aztán nem tudom ez mennyire igaz :) ).Szerintem menj és érdeklődd meg az állatorvosnál :) Remélem tudtam segiteni.
2013. jún. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
neostamosan ampullát vegyél, azzal fürdesd meg őket, majd mehet a bolhacsepp / nyakörv. nyakörvből kiltix, foresto, a forestora esküsznek nagyon sokan. a bolhacsepp pedig advantix pl... vagy frontline. de valószínű nem csak a kutyákban van bolha, hanem mindenfelé ahol a kutyák megfordulnak. azt hiszem a neostamosant körbe is lehet fújni ezeken a helyeken, de erre nem esküdnék meg.
2013. jún. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ezek megölik a bolha petéit is??

2013. jún. 21. 19:44
 4/4 anonim ***** válasza:

úgy emlékszem a neostomosant ismételni kell, így nem hiszem. fújjátok be a kutya helyét is. aztán ismételjétek 1-2 hét múlva a kezelést.

a többi amit utána tesztek rá pedig távol tartja, nem megöli a bolhákat, így peték sem lesznek az állatokban.

2013. aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!