Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan vehetném rá szüleimet,...

Hogyan vehetném rá szüleimet, hogy vegyenek nekem madárpókot?

Figyelt kérdés
Szüleim (főleg Anyum) nem nagyon szereti a csúszó-mászó állatokat és fél, hogy este kiszökik pedig olyan akváriumot vennénk aminek a fedőteteén csak egy kis szellőzőjukak és egy kissebb nyílás (amit be is lehetne zárni) ami segítségével belökhetném neki a kaját xd
2013. júl. 8. 13:26
 1/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem sem nagyon érdeklődött ezek iránt anyum,de megbeszéltem vele:

Nem kell vele játszani,nem kerül sokba a kaja,tiszta,nem piszkít büdöset,mellesleg gyönyörű.

Ja,és ha nem hiperaktívat veszel(amit nem is ajánlok--->Poecilotheria,Pterinochilus fajok),akkor nem kell tartani az agresszivitástól és a szökéstől.

Nekem 2 pókom van:

-Brachypelma Albopilosum (Göndörszőrű Tarantula) nőstény,adult,azaz felnőtt.Nyugodt,mellesleg lenyűgözően szép

-És egy Brachypelma Smithi (Mexikói Vöröstérdű Tarantula) növendék.

A terráriummal,illetve árral és berendezéssel,tartással kapcsolatos dolgokért írj üzit és mindent elmondok ;) :))

2013. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen köszi, hogy válaszoltál nekem és igen szeretnék tudni MINDENT ezekről az "apróságokról". Bár egyébként utánna olvastam, néztem róluk videókat de szívesen elolvasnám, hogy miket ajánlassz ezeknek a pókocskáknak :D És Anyumat még megpróbálom rábeszélni... :D
2013. júl. 9. 10:34
 3/7 anonim válasza:
Üdv próbáld meg elmagyarázni neki hogy nem veszélyesek nem büdösek meg stb amúgy én csak meg vettem az első pókomat úgy hogy nem is tudtak róla egy ideig csak koliba tartatom de mikor haza vittem meg beszéltem velük hogy meg tarthassam és meg engedték :)
2013. júl. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) igen ezen én is gondolkoztam de nemhinném h nekem megengednék ha csak úgy megvenném :D
2013. júl. 28. 23:08
 5/7 anonim válasza:
hány éves vagy? 12-13 ? ember ... vegyél magadnak .. ilyet nem mondani kell hanem megcsinálni
2013. aug. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem lesz egyszerű, abban biztos lehetsz.Én egy éve augusztusban szúrtam ki magmnak a Brachypelma Smithi nevű fajt.Azonnal beleszerelmesedtem.Viszont édesanyám kerek perec közölte, hogy vele egy háztartásban pók nem élhet.8-9 hónapon!!! Keresztül győzködtem.Elvittem 2 expo-ra,kereskedésbe, megnéztünk együtt több tucat videót, ő is olvasgatott a madárpókozásról.Végül abban állapodtunk meg idén májusban, hogy jó bizi esetén szabad a pálya.És összejött.Nem túlzok,mióta megvan,anya odavan érte.Órákig képes állni az üveg mellett,nézegeti,néha még meg is dícséri, hogy milyen szép kedvencünk van.Ha vendégünk jön, szintén csak jókat hallok anyutól.Rájött magától, hogy tiszta állat,nem igényel sok helyet, viszonylag igénytelen, halálosan nyugodt, valamint gyönyörű. Szóval ha van kitartásod,szerintem neked is összejön:)
2013. aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem :D nem fogom feladni xd
2013. aug. 23. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!