Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vehetném rá, (a kicsit...

Hogyan vehetném rá, (a kicsit szigorú) szüleimet hogy kapjak vagy vegyek egy (barna) husky-t?

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 13:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Először is beszélj velük... Mondd nekik, hogy úgy érzed már elég nagy a felelősséged egy kutyához, minden nap sétáltatnád, hétvégén is kelnél hozzá, amíg kölyök éjszaka akár háromszor is. De ezeket csak akkor mondd, ha komolyan is gondolod, ha nem, akkor felejtős.. :)
2013. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
19%
Ha kertes házatok van (nagyon remélem hogy az van mert más helyre bezárni egy huskyt egyenlő az állatkínzással) akkor mondd meg nekik hogy folyton sétáltatnád, etetnéd, ha kikaparja esetleg a földet a kertben akkor eligazítanád, nevelnéd a kutyust,foglalkoznál vele stb.. mindenképp mondd meg nekik hogy felelősségtudatosan bánnál a kutyával. Egyébként a huskyk nagyon édesek. Sok szerencsét:)
2013. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólókkal. Esetleg a Szánhúzó kutya Fajtamentéstől is fogadhatsz örökbe, ha úgy gondolod. :) A Huskyknak csak az a "hátulütő"je, hogy mivel eredetileg nem a mediterrán éghajlatra lettek kitenyésztve így nagyon szenvednek a melegben. A havat szeretik, nem a plusz 30 C°-t. Én csak ezért nem tartanék, de kinek mi erről a véleménye. :)
2013. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Óriási kertes házban lakunk, és mindent komolyan gondolok, az még a kérdésem, hogy ugye nem ölnék meg egymást a pulival, amúgy hogy válasszam ki melyik kutyus a hozzámillő???
2013. júl. 6. 14:20
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
ha ennyire nincs fogalmad a kutyákról akkor felejtős a Husky nagyon makacs fajta első kutyának abszolút nem való,te meg gyerek is vagy.
2013. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Valletta ***** válasza:
69%
Foglalkozz inkább a puliddal, ismerd meg jobban a kutyák viselkedését, járj vele kutyaiskolába. A husky pedig nem gyereknek való kutya, állandó foglalkoztatást, határozott, következetes hozzáállást igényel.
2013. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ez a puli a nővéremé, nekem már volt magyarvizslám, németjuhászom, vmegy bulldogom, de az összes egyedül volt, tehát nem nagyon vagyok kezdő csak erről a kutyáról semmit sem tudok, de nézegetem majd a husky - s honlapokat!
2013. júl. 6. 16:11
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Es mi tortent a kutyaiddal, akiket felsoroltal?

A husky nagyon nagy mozgasigenyu, szokos, makacs kutya.

Szerintem gondold at.

2013. júl. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Imola Ágnes ***** válasza:
Én sem ajánlanék Huskyt. Ha mégis ragaszkodsz hozzá, szerintem először vegyél ideiglenesen gondozásba egyet. Állatvédős honlapokon biztosan van, amelyiknek segíthetnél. A szüleid is lehet hamarabb belemennének, te bizonyíthatnád, hogy alkalmas vagy a feladatra, és megismernéd a fajtát. Ha mégsem jön be, akkor sincs gond, hiszen csak ideiglenes befogadó vagy.
2013. aug. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Válaszkénenagyon válasza:
Ha nagyobb testű kutyát szeretnél akkor egy labradort ajánlanék mert nem agresszív, könnyen tanítható stb.
2013. aug. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!