Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi a legjobb szer vagy házi...

Zsófia123 kérdése:

Mi a legjobb szer vagy házi praktika a hangyák ellen?

Figyelt kérdés
Probáltam már sütőporral, szódabikarbónával, ecetes-vízzel beszorni/spriccelni azt a részt ahol közlekednek illetve résekbe, de pár óra és újra megjelennek. Rovariírtó szerekből is használtam párat, de ideiglenes megoldás az is. Rendszeresen takarítok, nem hagyok elöl semmit, mégis több hangya megjelenik a konyhába, fürdőszobába és nagyon zavaró! :(

2014. febr. 23. 19:59
 1/4 Hilda-1 válasza:

Én a pókot ajánlom.=) ...ez is egy megoldás.

Egyébként nálunk is előjöttek, meg ezek a pici fekete bogarak is amik felfordulnak és megdöglenek, mert aztán nem tudnak visszafordulni a lábukra, pedig mi is takarítunk rendszeresen.Nekem mondjuk bevált a rovarirtó szer.A pókról pedig annyit, hogy nem szeretem a pókokat fóbiás vagyok, de jól jött mikor odaköltözött a bejáratukhoz.

2014. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt, de a pokokat en is utalom. Szoval nem jutottam elorebb :( de most vettunk vlmi szert majd kiderul hatha hatasos.
2014. febr. 28. 09:57
 3/4 Hilda-1 válasza:

Legyen hatásos!

=)

2014. febr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
fokhagyma
2014. márc. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!