Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasra mi a legjobb praktika?

Hasra mi a legjobb praktika?

Figyelt kérdés
Kezdek pocit ereszteni. Mi lenne az a módszer amivel tudnék ezen változtatni? (Otthoni módszer kellene.) Illetve jelenleg mindenfélét eszem. Van valami, amit kiemelten javasolt hanyagolni?

2014. jan. 11. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan a "mindenfélét eszem" dolgot kéne elhagyni és odafigyelni az étrendre.

Otthoni módszer: egyél normálisan.

2014. jan. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ehhez kérnék tippet. Sajnos nem tudom, hogy az általad normálisnak mondott étrend mit takar. Ne egyek kenyeret? Vagy mi? Természetesen e mellé hasznos módszer is érdekelne, hogy mi a leghatékonyabb. Laikusként felülésre gondolnék.
2014. jan. 11. 10:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Ui. Mindenféle alatt nem azt értem, hogy műanyag ételeken élek. Ez alatt azt értem, hogy nem vetem meg pl a szalonnát sem az étrendemben sem és a tésztaféléket sem. Tudom, hogy ezek például nem olyan jók.
2014. jan. 11. 10:19
 4/6 anonim válasza:

Sok fehérje alapú ételt kell enni.

És módszernek a hasprést ajánlanám.Az egész jó :)

http://www.youtube.com/watch?v=Zqzow6AGZmE

2014. jan. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
normális diéta kell, mert a hasizom gyakorlattól nem fog lemenni a zsír (persze azért lehet csinálni, sőt!) - [link]
2014. jan. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindent lehet enni,de mértékkel és ha sport id van mellette.

De most ajánlanám hogy a lisztes,zsíros,cukros,édes dolgokat hagyd el egy darabig.

Hekyette sovány hús,rizs,zöldség,gyümölcs stb.

Sokkal inkabb megéri kis lemondásokkal fenntartani egy formàt mint felhítlzni aztàn hónapokig fogyózni..


A hasad

2014. jan. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!