Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Segítségre lenne szükségem....

Segítségre lenne szükségem. Most fújtam be a szobám meg az ágyam citrom oldattal vízzel keverve ugye ez ki űzi a pókokat a szobámból? Nem lesz az hogy éjszaka rajtam mászkálnak majd?

Figyelt kérdés

#szoba #pók elűzése #citrom oldat
2015. máj. 15. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem támadnak.
2015. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de ugye nem lesz ma éjszaka pók itt a szobában? mert nem bírom őket. rettegek tőlük. ugye ki mennek a szobából?
2015. máj. 15. 22:33
 3/13 anonim ***** válasza:

Elvileg nem szeretik az erős illatokat, szóval működnie kell.

Amúgy szegény póknak akad jobb dolga is, minthogy rajtad mászkáljon...Különben is fél tőled.

2015. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
sajnos a mocskok előszerettel tegnap előtt kétszer egymás után másztak fel az ágyra majd rám. nem tom honnan jött. de amióta kétszer probáltak rám mászni azóta rettegek a szobában aludni. minden csikiző érzetre fel riadok nézem mi van az ágyban. mit csináljak hogy nyugodtan aludjak?
2015. máj. 15. 22:43
 5/13 anonim válasza:
Nézz szét hogy hol van pókháló,én amikor látok egy pókot mindig találok mellé egy pókhálót is és akkor egy ideig nem is találkozok velük,miután ki írtom
2015. máj. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
En is nagyon felek a poktol...volt idoszakom mikor napi szintem porszivo felmosas magytakaritas...aztan vki mondta h a pokok a tiszta helyeket szeretik...mar magam sem tudom mi segit!vettem egy konnektorba dughato cuccot ami elvileg kiuzi oket...hat meg neha most is latok nagyobb peldanyokat,ami tuti megolne...:D szoval ha van otlet en is szivesen varom!
2015. máj. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
háló az van. de a plafonon. azt le fújtam az oldattal. oda aztán nem megy ez ezután. az ágyat is be fújtam meg körötte mindent többször is meg a szoba ajtaját is be fújtam az ablakot meg a szunyog hálót is. mikor tegnap előtt rohantak rajtam mindig valahogy a földről jöttek fel. ami valszín kintről jött be. sötét van és úgy bosszant mert nem tom hogy bírják e a citrom illó olajat. már lehet magba beszélem hogy itt van ben mert meg vagyok merevedve nem tudok el lazúlni. hogy bírjam ki az éjszakát?
2015. máj. 15. 23:01
 8/13 A kérdező kommentje:
(5 válaszoló) ha van valami erős vegyszered és ha bírod is fújd tele a szobád mindenütt hogy el űzd a pókokat.
2015. máj. 15. 23:04
 9/13 anonim válasza:
Nincs mitől félned ha látod hogy nincs sehol át nézed,meg amit mondtam a pókhálót is(én azt le szoktam szedni egy parfissal) akkor nem fog oda menni este se semmikor. De szerintem csak az ablakon tudnak bejönni.
2015. máj. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
az ablakot is le fújtam az oldattal a hálókat is többszőr. na meg az ágyat mindenütt. a sarkokat se el felejtve. az egész szoba úszik a citrom illattól. de mégis mért érzem állandóan hogy csikiződik a bőröm? ha semmi nincs ben? paranoia van már a háttérben?
2015. máj. 15. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!