Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Segítségre lenne szükségem....

Segítségre lenne szükségem. Most fújtam be a szobám meg az ágyam citrom oldattal vízzel keverve ugye ez ki űzi a pókokat a szobámból? Nem lesz az hogy éjszaka rajtam mászkálnak majd?

Figyelt kérdés

#szoba #pók elűzése #citrom oldat
2015. máj. 15. 22:26
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nem paranoia sztem csak felelem...en is igy vagyok(5.valaszolo) nalam a vegyszer kiesik a kiskutya miatt!regen akkora pokok voltak h nem is mertem a szobamba aludni napokig! Aztan csinaltunk egy festest...hogy megmyugodjak :D tudom beteg dolog
2015. máj. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kellemes, citromlatú pókjaid lesznek. Én is irtózom a pókoktól, de azért Ennyire nem spirázom túl. Ha lefekvés előtt látok egyet a falon kóricálni, azt lefújom raid-del, de tőlem éjjel akár a fejemen is szambázhat. Ha alszom, úgysem tudok róla és, mint a mellékelt ábra mutatja, nem is esznek embert, mert még itt vagyok én is, te is. Vagy ha Ennyire parás vagy, vegyél konnektorba dugható wape vagy raid szúnyogriasztót! Hat Mindenre aminek négynél több lába van.
2015. máj. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
...citromillatú...
2015. máj. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!