Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Pókcsípés vagy más okozza?

Pókcsípés vagy más okozza?

Figyelt kérdés
Egyszer kiírtam de sajnos nem kaptam választ. Mult szerdán Megjelent a bokámon egy vízhólyag illetve a lábfejemen is 2, másnap már lilák voltak, illetve több folt is jelent meg de csak bokától lefele, a hólyagok fájnak, kiszurtuk őket de vissza is nőttek. Akiket kérdeztem azt mondták olyan mint egy égési sérülés, de nem égettem meg Sehol. Nem viszket, fenistil gél nem hat rá. Tegnap voltam ügyeleten de azt mondta Sosem látott ilyet. Ma találtam szobámban egy nagy fekete pókot, nagyobb mint egy keresztespók, fekete, hálót nem szőtt. Lefujtuk Raid-del de nem volt hatással rá, kettévágtuk de még mindig futott. A hétvégén nem aludtam otthon igy nem is jelentek meg rajtam újabbak. Ha valakinek van tippje az szóljon.. Köszönöm
2015. júl. 6. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Igyál egy pohár kalciumot (pezsgőtablettát oldjál fel egy pohár vízben..)

2.Sürgősen menjél el egy profi bőrgyógyászhoz, ő megmondja mely kenőccsel kenegesd!

3. Lehet pókcsípés- valószínűleg allergiás reakciót váltott ki nálad de lehet kaukázusi medvetalp is-azok is váltanak ki hasonló tüneteket, bár lehet más növény v. rovarcsípés is ---> Ebből kifolyólag menjél el allergia vizsgálatra is! Sok szerencsét! Szurkolok neked!

2015. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!