Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen rovar lehet a fürdőszob...

Milyen rovar lehet a fürdőszobámban?

Figyelt kérdés

Irtó picik, pár mm az egész állatka. Szürkés színű és olyan a testfelépítése mint 1 gilisztáé. Olyan mintha csúszna de szerintem vannak pici lábai.Nagyon gyorsak ezért nemtudtam lefotózni 1et sem.. Ahogy felkapcsolom a villanyt már csúsznak vagy futnak elbújni.. Valami tipp?


Ui.: Rovarkereső programok folyton a pókszázlábút dobják ki, de azthiszem azt felismerném..:D



2015. júl. 20. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezüstös pikkelyke lehet.
2015. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az ezüstös pikkelyke ennyire pici lenne? Egyébként nem látszódnak a lábai sem és az sem hogy lenne csápja. Olyan mint valami szürke giliszta ami nagyon gyors és pici:D
2015. júl. 20. 19:51
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
a rákok családjába tartozik, szerintem ezért nem találja a rovarkereső program.
2015. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vonalas vaspondró? Mondjuk az van vagy 2 centis. De rá hasonlít inkább?
2015. júl. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen a Vonalas vaspondróra inkább hasonlít.. Pont ugyanilyen szinte csak piciben
2015. júl. 20. 22:32
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez az ezüstös pikkelyke bánt egyébként? Hallottam hogy a Pókszázlábú ilyeneket is eszik. Nem igazán szeretnék egy olyat meglátni itt, mert rettenetesen félek a rovaroktól. Ha mégis Ezüstös pikkelyke akkor mennyi az esélye hogy Pesten földszinti lakásba bemászik egy pókszázlábú?:D
2015. júl. 20. 22:33
 7/8 anonim ***** válasza:
A pikkelyke teljesen ártalmatlan.
2015. júl. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na, akkor tisztázzuk:

Az ezüstös pikkelyke nem pókszabású, hanem rovar. Teljesen ártalmatlan és szinte biztos, hogy ez van a fürdődben. Azért lehet olyan pici, mert még fiatal, lárva.

A vaspondró fekete, nem szürke, nem fut olyan gyorsan, és nem jellemző annyira, hogy bemenne a házakba.

A pókszázlábú szintén gyakori "lakótárs", de valószínűleg tényleg felismernéd az óriási lábairól.


A felsorolt ízeltlábúak egyike sem pókszabású, ez nem tudom hogy jött képbe.

2015. júl. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!