Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A pókszázlábú megcsípi az embert?

A pókszázlábú megcsípi az embert?

Figyelt kérdés
2015. szept. 18. 18:33
 1/3 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Nem. Elképzelhetőnek tartom, hogy képes rá, de engem még egyszer sem csíptek meg, pedig már volt a kezemben jó pár, nem egyszer úgy, hogy szakszerűtlenül fogtam meg. Szóval ha valahogy úgy fogod meg, hogy sikerüljön neki, akkor lehet, de csak úgy odamenni és megcsípni nem fog.

Viszont olyan érzés, mikor a kezeden mászik, mintha hajszálakat húznának rajta végig.. :D

2015. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

de meg ám

engem egyszer végigcsípkedett egy és majdnem 2 hétig égetett

a hűsítő krémek sem segítettek, mert a hidegtől csak még jobban fájt

2016. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Röcsögei Péter ***** válasza:
Egy ilyen kis g-ci predátor bejött hozzám is, mert kilyukadt a szúnyoghálóm, és egy hónapja lusta vagyok megcsinálni. A meleg miatt minden éjjel nyitva volt az ablak. Gyanús is volt, hogy egész nyáron nem csípett meg semmi szúnyog, ami a tenyérnyi lyukon bejöhet, de a szokásos heti 2-3 kaszáspók is elmaradt idén. Mondjuk azok most ősszel még jöhetnek, ha fázik a se-ggük. Szóval ez a pókszázlábú mostmár 3-4 naponta jelentkezik a hálószobám falán, és a mait nem sikerült elintéznem, úgyhogy vele fogok aludni. 3 napja takarítottam. Mivel irtsam ki őket?
2018. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!