Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Más is fél a pillangóktól?...

Más is fél a pillangóktól? Miért félhetek tőlük? Miért van az, hogy ha meglátok 1-et elszaladok?

Figyelt kérdés

#pillangó #elszaladok
2016. jún. 28. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki fél valamitől,én pl.a pókoktól irtózom.De azért elszaladni nem kell a pillangótól,semmit se csinál veled 😉
2016. jún. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem kell tőlük félni, semmi rosszat nem tesznek.
2016. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%
Joggal félsz. Van egy olyan példánya itthon is amelyik veszélyes lehet. Ha megharap (igen, tud harapni) akkor ha nem kezeled a helyét akár amputálhatják a karodat is.
2016. jún. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Nem vagy egyedül, meglepően sokan félnek tőlük, de egyébként abszolút nem tudnak ártani.
2016. jún. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Semmi para, én anyám is fél tőlük, kb szívrohama volt az állatkertben a lepkeházban
2016. jún. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Semmilyen módon nem tudnak ártani neked,nincs is mivel.. nem tudnak harapni mint pl egy szöcske vagy akármilyen rovar, csak egy kis szívó csövecskéjük amivel a virágokból összeszedik a nektárt..sőt ha hozzáérsz a szárnyukhoz lejön róla egy finom por réteg és utána nem tudnak többé repülni, szóval esze agában sincs "megtámadni" téged..
2016. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is félek tőlük ahogy minden rovartól, pókoktól. De tényleg nem bánt a pillangó. Magamat sem értem hogy miértfélek 😊
2016. júl. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Magamat sem értem hogy miértfélek"

Ezt akkor is gondolod át gyorsan, amikor éppen félsz :)


Én az ugró kis dögöktől tartok (szöcske, tücsök, béka, stb). Ez elég gáz tud lenni mondjuk sátorozáskor, de nem hagyom magam: a kritikus pillanatban azt mantrázom, hogy nem tud bántani és félelmemnek semmi realitása sincs.

Ez néhány másodpercen belül helyrebillent, mert segít belátni, hogy hülyeség, amit érzek.

2016. júl. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8-asrol vegyél pédát nagyon jol kezeli a helyzetet.

általában nem mindenféle lepkétöl szoktak félni vagy irtózni hanem az északai lepkéktöl.(tisztelet a KIvételnek)

énis irtóztam különbözö élölényektöl,mára már megtanultam kezelni és nem félek és nem is irtózok.

persze ez nem egyik pillanatrol a másikra történik hanem egy hosszabb folyamat a gondolataid és reakcioid át traszmutálására.

itt van néhány pléda amivel lehet traszmutálni.

én vagyok a nagyobb én vagyok az erösebb egy mozdulattal el vehetem az életét. nem tud bennem kárt okozni és én sem akarok benne kárt okozni ö is ugyan ojan lélekkel rendelkezik mint én csak a test különbözik.

2016. júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
0%
Csapd őket agyon!
2016. júl. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!