Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Más is fél a pillangóktól?...

Más is fél a pillangóktól? Miért félhetek tőlük? Miért van az, hogy ha meglátok 1-et elszaladok?

Figyelt kérdés

#pillangó #elszaladok
2016. jún. 28. 10:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A pillangó nem bánt. Ha ez megnyugtat elárulom h jobban fél tőled, mint te tőle!😉 És szerintem ne fuss el mert a pillangók nagyon szép állatok. Kár lenne ki hagyni a látványt! Van hogy félsz valamitől (én a sötétségtöl). És csak gondolj arra ,hogy ugyan már, egy szép kis lepke? Miért féljek tőle? 😉
2016. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
😂😂😂Ezt most elképzeltem. Ne aggódj, teljesen normális! Én például a kecskéktől félek :D Biztos vagyok benne hogyha megpróbálod, könnyen le tudod győzni a félelmedet. Lehet hogy régről valami rossz emléked volt a lepkékkel kapcsolatban azért tartasz tőlük.
2016. júl. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kszönöm a válaszokat!
2016. nov. 22. 17:16
 14/14 anonim ***** válasza:
A nagymamám a békáktól félt nagyon. Egy hölgy ismerősöm is a lepkéktől fél de hihetetlen mértékben. Én csak férfi létemre a magánytól és a magasságtól...41f
2018. szept. 25. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!