Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » SOS! Egy nagy bogár van a...

SOS! Egy nagy bogár van a szobámban! Mit tegyek? Sürgős!

Figyelt kérdés
Nagyon irtózok a bogaraktól és ez valami veszett nagy! Ami még jobb,hogy azt se tudom,hogy hol van,mert bemászott valahova.Így nem tudok elaludni,mert félek hogy álmomban rám mászik.Valaki valami ötlet,hogy mit csináljak?Eléggé be vagyok sz@rva.

#szoba #bogár #bogár fóbia
2016. júl. 24. 23:27
1 2
 11/17 anonim válasza:
16%
Ha megvan fújd le dezodorral!
2016. júl. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Skorpió87 ***** válasza:
Fekete volt ? Lehet, hogy csótány. Mostanában eléggé elterjedtek, legalábbis itt a városban több helyen is panaszkodtak az elszaporodásra.Legyen kéznél rovarírtó. Ha elég gyorsan eltűnt, akkor valószínű, marha gyorsak tudnak lenni. Gyanítom, hogy az !
2016. júl. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát,még kergetjük egymást...de repül,szóval nem csótány.A csótány ugye nem repül?
2016. júl. 25. 00:07
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem :D
2016. júl. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Na ekkora szerencsém se volt még!Konkrétan belerepült egy pohár vízbe és megfulladt!Jejj,végre aludhatok!Köszönöm a segítséget és jó éjszakát (vagy reggelt...)mindenkinek! :D
2016. júl. 25. 00:21
 16/17 anonim válasza:
Nem lehet hogy gabonafutrinka volt? Az én szobámban négyet csaptam agyon. És hogy jobb legyen, van egy iszonyat nagy pókom is.
2016. júl. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha fényre menős pl légy, azt szoktam hogy aszobában minden fényforrás le, folyosón fel, aztán ha látom hogy kiment a folyosóra, villany lecsap ,ajtó be és onnantól nem az én problémám :D
2016. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!