Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Pókfóbiás vagyok. Mit csinálja...

Pókfóbiás vagyok. Mit csináljak, hogy leküzdjem?

Figyelt kérdés
Pókfóbiás vagyok, avagy arachnofóbiás (remélem jól írtam). Amióta az eszemet tudom, félek a pókoktól... És ezeken az állatokon kívül már nincs nagyon olyan amitől félek. Komolyan, jöhet egy skorpió vagy egy óriás százlábú is, de a pókokat nagyon nem bírom... Ti mit tanácsoltok, mit tegyek, hogy legyőzzem a félelmemet?
2017. jún. 30. 17:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nekem sikerült.

volt egy madárpókos párom.

Először csak a bőrökkel barátkoztam.

elöször még azoktol is csak pár méter távolságban. aztán közelebbröl, majd utána megfogtam öket, és utána már eljutottam odáig hogy láttam hogy a párom hogy sétáltatja a kezén, és akkor átmászatta rám is.

azóta semmi bajom.

Persze a kis pokokat nem fogom meg mert nem tudom melyik csipne meg.

Amelyik gyorsan fut a falon, attol még mindig kiráz a hideg de ott is az zavar hogy nem látom hova megy.meg ha rajtam mászik valami és nem látom mi attol kivagyok. de mostmár simán kertészkedek is mert ha átfut a kezemen egy, akkor nem zavar. meg már nem kell senkit se hivnom ha ki kell rakni egy pókot.


jo érzés nagyon.


amugy a madárpók még igy is kevésbé para mint a kis pokok. Ha nem cseszegeted akkor nagyon békésen és lassan elvan rajtad igy nem hozza rád a frászt,mint a kicsi gyorsak.

2017. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!