Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan tudnák megszabadulni a...

Hogyan tudnák megszabadulni a csótányoktól?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit.


Sajnos csótányok vannak a lakásban :(


Jó párszór kijötteek az írtók, de bennük már nem bízom meg. Éjszaka láttam, hogy a szobáb ajtajnak az ajtófélfába bújtak el, és aküszöb alá :( Nem értem miért pont oda, bagy valószínüleg, mert a konyha pont a szobám mellett van. Lépek egyet és már a konyhába is vagyok. Attól félek, hogy a szobába is bejönnek, bár mindennap porszívozok felmosok, tehát nem nagyon tudnak mit enni. Az jó ha betömöm a lyukakat? Pl cellukszal végig rahasztom a lyukaknál, hogy ne tudjanak kijönni, vagy épp ott megbújni? Sajnos nagyon félek tőlük :( Valami jó házi praktika tanács? Uborka nem használ, mert volt hogy raktam le, és este láttam, hogy az uborkán van vagy 4 és eszik.... Pedig azt hallottam, hogy elmenekülnek az uborkától. :( Rovarírtót nem hívok, mert semmi értelme :( Valaki valami ötlet?



#csótány #cellux #küszöb #ajtófélfa #lyuk betömése #csótány a lakásban
2017. szept. 18. 21:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Akkor simán meglehet, hogy valamelyik szomszéd miatt a házamba is bebújtak?
2017. szept. 18. 22:55
 12/17 anonim ***** válasza:
A csótányoknak nagyon fontos a víz ezért a konyha wc fürdőben éldegélnek. Csak úgy érdemes írtani hogy az egész házat a pincétől a legfelső emeletig és legalább 2*. Méghozzá úgy hogy a 2. Írtásakkor legyen amikor a peték kikeltek de még nem ivarérettek ( tàn 4 hét de nem biztos) Azért kell midenhol mert ha csak te irtasz akkor a környező lakások visszafeetőzik a tiedet.
2017. szept. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Nálunk bevált a ragacsos csótányfogó (Bábolnán gyártják, DM-ben kapható). Kirakod éjjel a nedves helyiségekbe és a konyhába, reggelre lesz fogás, ha van csótány. De reggel ki kell azonnal dobni, és a következőt pár nappal később máshová rakni, mert okosak és tanulékonyak, nem mennek bele, ha ugyanott van+benne van a cimbi (amelyik jó eséllyel még napokig él).
2017. szept. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A nappali réseiket fújd be chemotoxxal. Ilyen az általad is felfedezett idióta küszöb, aminek mellesleg semmi értelme. De ilyen a frankó laminált padló is, aminek a még jobb szegélylécei tökéletes csótitanyák. De ilyen a konyhamájsztró által összetákol hátlapos konyhabútor is. A budi strangja, ami szakszerűen ugye igényes kockakivágással van becsövezve, csak nem látszik számodra. De a konnektorok csövezései is pont elégségesek, s ha a kedves építőbrigád vicces kedvében volt és megcserélték a szomszéddal a csöveket, akkor közvetlen kapcsolatod van az ő konnektorjával, ha kijavították a szerelők akkor a konnektorcsatlakozások csövei át vannak törve. Ez akkor szokott lebukni amikor érezni, hogy a szomszédban bagóznak. A huzat itt átviszi a bagóbűzt, és a házasélet is sokkal jobban áthallatszik.
2017. szept. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
megvan amegoldás. ma befújtam délelőtt RAID írtószerrel. Most söpörtem össze vagy 50 darabot, mind megdögölve. Holnap megyek veszek még pár flakonnal.
2017. szept. 26. 20:44
 16/17 anonim ***** válasza:
igen, én is azzal szedtem szét a régi konyhabútort. Egyik kézben pajszer, másikban raid.
2017. szept. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

egy panellakasban nottem fel

laminalt padlo es tarsai


a csotanyokat nem lehet kiirtani ezekben a hazakban

a falakban, a vezetekekben vannak elbujva


ezekkel a csapdakkal megolheted egy reszuket de mindig marad

a ragasztosat kikerulik, egy-egy beleakad aztan a tobbi kikeruli ugy ahogy van ott

2017. szept. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!