Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudok megszabadulni a...

Hogyan tudok megszabadulni a csótányoktól?

Figyelt kérdés
Tudom, rengetegszer fel volt már téve a kérdés, mindent átnéztem, de mindenhol annyit mondtak, hogy gélt kell használni meg szakembert hívni. Panelban lakom, van szemétledobó, mindig is voltak csótányok, mindig is volt egységes csótány irtás az összes lakásban és ez eddig működött is, de most van alattunk albérletben egy család akik egyszerűen behozták őket és mindenhová befészkelték magukat. Max három hete, hogy voltak az irtók minden lakásban de egyszerűen semmi hatása. Pedig gélt használtak. Nincs olyan nap, hogy a szobámba ne kéne ölnöm őket. Egyszerűen mindenhol ott vannak. Reggel is ugyanúgy járkálnak. Hogy tudok tőlük megszabadulni? Már aludni se tudok néha miattuk(ráadásnak az egészhez még rovar fóbiám is van).
2012. júl. 27. 05:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyire elszaporodtak, akkor 1 hónap múlva meg kell ismételni a gélezést és mindenhová be kell jutniuk a gélezőknek, mert ha nem mindenki engedi be őket, akkor nem sok értelme van az egésznek.

Fújós szerekkel nem tujdod megoldani, hiszen állandóan jön a szomszédból az utánpótlás.

Nálunk is volt egyszer egy költözés után csótányinvázió a házban, elfújtam többezer Ft értékben mindenféle írtót, de egyik sem használt semmit. A gélező embernek mondtam, hogy nem bírom idegileg elviselni ezeket a dögöket, nagyon rendes volt, a konyhát és a fürdőt 10 centiméterenként begélezte, 2 hét alatt mind eltűnt.


Vajon beengedték 3 hete azok a lakók, akik hozták?

2012. júl. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát akkor úgy tűnik csak megint be kell próbálkozni a géllel. Köszönöm a segítséget. Bár akkor valahogy az alattunk lakóknak is meg kéne tenni és azt nem tudom hogy érem el. És igen, beengedték az irtót és egyem a szívük nekik gáz kellett nem gél. A szakember ódákat zengett a helyről, hogy mekkora ott a mocsok és hogy a plafonról hullottak rá a dögök.
2012. júl. 27. 11:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Atyaég! Akkor valahogy rá kell venni őket, hogy ott is géezzenek, jó sűrűn, úgy 10 centinként, mert akkor 1-2 hét alatt eltűnnek a csótik, de ha ők nem csináltatják meg, akkor ti hiába, mert a csövek mentén, a réseken ezek le-föl futároznak, hiába takarítasz.

Esténként a vizes helyiségekben a mosdókat törölgesd ki, dugd be dugóval, és ne legyen csöpögő csap, mert a vízre nagyon jönnek.

2012. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!