Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » 14 éves fiú vagyok élek halok...

14 éves fiú vagyok élek halok az egzotikus állatokért!?

Figyelt kérdés
Szerintetek az normális dolog hogy 10 madárpókom van és 1 kígyóm nem fura ? Csak mert sokszor az agyukra megyek az osztálytársaimnak ? NEM FURA ? LÁNYOK TI TUDNÁTOK EGY SZOBÁBAN ALUDNI ENNYI ÁLLATTAL ? KÖSZI A VÁLASZOKAT :)

2017. dec. 20. 21:47
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnőmnek van egy madárpókja Anettka. Őt bírom, de 10 lehet már kicsit sok(k) lenne😅

A gabonasikló meg biztos nagyon cuki *-*

2017. dec. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
Szia! 14 eves lany vagyok es en elek, halok a hullokert es a keteltuekert. 9 torpe karmosbekam, 1 diszes szarvasbekam es 1 ausztral levelibekam van, most akarok beszerezni egy aga varangyot. En regen afrikai hazisiklot akartam de nem engedtek a szuleim, es ezeket az allatokat is titokban csempesztem haza. Es igen, en tudok ennyi állattal egy szobaban aludni.....miert ne tudnek? A masik kérdésedre válasznak meg: en nem tartottam magamat furanak......vagy kene?
2017. dec. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Nekem több mint 50 pókom van, meg pár skorpió. És van barátnőm. Szerintem az a csaj akit ezek zavarják, az hülye... Most nem mindegy neki hogy egy polcon van pár doboz? Ha fél tőle ne nyissa ki.
2017. dec. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szoloval! Még lányként is azt mondom hogy az a lany aki emiatt nem jon ossze valakivel az hulye (22-es voltam)
2018. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

A siklo szuper, imádom öket, túrán is párom.huzott vissza hogy ne fogjak.már.meg valami ismeretlen svájci siklot mert lehet, mérges :(


De a pok, az kizárt, a lakásba nem.tenném be a lábamat, hötziher...


28n

2018. jan. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Én nő létemre együtt élek egy Brachypelma smithi pókkal, egy vízi agámával, egy szakállas agámával, egy nyúllal, két axolotllal és trópusi meg hidegvízi halakkal.

Úgyhogy ebbe szerintem semmi ciki meg gáz nincs. Különben is lehet, hogy ez egy.két nőnek be is jön

2018. márc. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:

Szia! Nem tudom érdekel e még. Én 15 éves vagyok, nekem is van kígyóm is, madárpókom is, agama, gekkó, süni, minden. Es en örülnék ha majd olyan barátom lenne aki nem ijed meg egy póktol...

15 l

2018. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:

Szia én is imádok minden hüllőt siklót,kígyót,krokodilt,teknőst,gyíkot szóval mindegyiket,de az osztálytársaim undorodnak tőlük:(

Nem értem miért, tiszta hülyék, egyikkel se lehet ilyenekről beszélni.

Szerintem egyáltalán nem égő!!

2018. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
*fura
2018. máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
*azaz nem furcsa
2018. máj. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!