Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » SOS! Bejött a poloska és...

SOS! Bejött a poloska és eltűnt. Valahová bebújt és nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan írtózom a poloskáktól, úgy mint az araknofóbiások a póktól, ezért nagyon kikészít hogy ez a r*hadt dög befészkelte magát valahová és még nem is látom.


Bejött, zúgva körözött egyet a fejem fölött olyan hangosan mint a Tu-95-ös, én megijedtem és ordítva kivágtattam a szobából, mire visszamentem nincs sehol...


Van valami amivel elő lehet csalogatni a kis ízeltlábú ocsmányságot? Kérlek segítsetek, nem fogol tudni aludni így...



2018. szept. 30. 19:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szia, szerintem oltsd fel a villanyt, és várj egy kicsit, hogy hol hallod, nekem olyankor mindig előjön a kis rohadek. :D
2018. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Remélem, sikerül levadászni minél előbb. Sok sikert!
2018. szept. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még azt akartam mondani, hogy én szúnyogháló nélkül tutira nem nyitnék ablakot, amíg ilyen jó idő van, úgyhogy szerintem a szúnyoghálózás legyen a fő program holnap.
2018. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ok, köszi a válaszokat, most felkapcsoltam a villanyt és várok...remélem előjön!
2018. szept. 30. 19:59
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az szúnyoghálóval valami gond van...de volt már,hogy bejott. En is irtózom tőle,budos,zavaro, a hangja is,maga az,hogy össze-vissza repked. Nem hiányzik a szobámba. Zsebkendővel ha volt bent elkaptam,kettővel jobb,mer nem érzem akkor,majd ablakon kidobom. Nem mindennapos. Nagyon irtozom a bogaraktol,pokoktol,igyekszem nem beengedni őket. A szunyoghalo nem lyukas,valószínűleg nem látható helyen van vele gond. De nem nyitom ki az ablakot sok időre,ha szelloztetek,nem kell 4ora,hogy szellőzön a szoba,és nem nyitom ki nagyon se,csak kicsit.
2018. szept. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

sarkokban, függönyön, szekrény mögött lehet, esetleg az ablakkereten.

Egyébként teljesen ártalmatlan rovar, de tudom, hogy ez nem vigasztal, én is rohadtul utálom őket.

2018. szept. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

meglett??

ha nincs nézd meg a függöny és az ablak környékét, nálam mindíg ott van ha van

2018. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Meglett!!! A könyvespolc szélén mászott. Összegyűjtöttem minden erőmet és egy zsebkendővel megfogtam majd bevágtam a WC-be. Remélem szeretni a csatornát!

Köszi hogy ilyen sokan próbáltatok segíteni, szükségem volt a lelki támogatásra! 😁😥

2018. szept. 30. 21:19
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Ügyes vagy! :) Jó éjt!
2018. szept. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

büszke vagyok rád, azért ez egy fóbiásnak nagy lépés :D

mostmár szép álmokat :)

2018. szept. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!