Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mit tegyek a poloskák ellen?

Mit tegyek a poloskák ellen?

Figyelt kérdés
Félek tőlük, de valahogy mégis ki kéne írtani őket annélkül, hogy lecsapnám.

2018. okt. 18. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is gyűlölöm őket. Undorodom tőlük. Én azt szoktam csinálni, hogy összeporszívózom őket, ha már bejutottak a lakásba. Egyébként a leghatásosabb módja az, ha meggátolod a bejutásukat. Szúnyogháló szükséges, ha megoldható. Ezen kívül olvastam egy olyan praktikát,hogy WD 40-el körbe kell fújni a nyílászárókat és az ablakpárkányt, ennek a szaga távol tartja őket. Kipróbáltam és hatásos volt. De ha kisgyerek van a lakásban akkor ezt ne használd. Sok sikert.
2018. okt. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
47%
Kend be a nyílászárókat és sarkokat fokhagymával! Pontban éjfélkor és közben tibeti füstölővel áld meg a házat! Sok sikert!
2018. okt. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudod ki írtani!

több millió van az országban és még keveset is mondtam!!!!


Ha bement a házba akkor nyugodtan fogd meg, nem bánt!

A lényeg, hogy finoman lassan fogd meg és akkor nem ereszti ki a bűzét!

Csak akkor büdös ha eltaposod vagy ha hirtelen markolsz rá és pánikba esik.

Életemben több száz poloskát fogtam már vagy tessékeltem ki és kb. 100/1 büdös ha finoman fogod meg :)

2018. okt. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mickbro válasza:
WD40 nem rossz, de lehet, h a féktisztító sem rossz. Persze, lehet, h nem riaszt hosszútávon, mert elpárolog. Próbáld ki!
2018. okt. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet kapni darázsirtó aeroszolt, na az anagyon büdös és minden rovar rendkívül utálja. Kültérre jó, köszöb, ajtók környékén, beltérre ne használd, mert te sem bírnál megmaradni a szagától.
2018. nov. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!