Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Vegánok, vegetáriánusok, ti...

Vegánok, vegetáriánusok, ti lecsapjatok a szúnyogot?

Figyelt kérdés

2019. júl. 14. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
lecsapják, de nem eszik meg.. gondolom... de nem vagyok illetékes
2019. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha bent van a szobámban, vagy éppen csíp, akkor igen.
2019. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez nem mond ellent az elveiknek?
2019. júl. 15. 21:15
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

A szúnyog esetében egy rovarról van szó, ami az életedre tör, és önvédelemből lecsapod. Tehén, malac, csirke esetében viszont olyan állatokról beszélünk, akik soha nem ártottak neked, ennek ellenére kihasználod, megkínzod, és megölöd őket. Ízélményért.

Hol az ellentmondás?

2019. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
25%
Ja a szúnyog az életedre tör... Mert attól a 2 csepp vér hiányától halsz meg, amit kiszív... Anyám add el a házat...
2019. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ja a szúnyog az életedre tör..."

Aki a beleegyezésem nélkül a véremet akarja szívni, az az életemre tör. Így igaz.


"Mert attól a 2 csepp vér hiányától halsz meg, amit kiszív"

A szúnyog az egyik leghalálosabb élőlény ezen a földön, évente több mint 1 millió ember hal meg szúnyog által terjesztett fertőzésekben.

[link]

És nem csak emberekre veszélyes! Magyarországon már több régióban is megjelent a szívféreg betegség kutyákban, amit szintén szúnyog terjeszt.


"... Anyám add el a házat..."

Az ellentmondásra továbbra sem sikerült rámutatni.

2019. júl. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%
Ha mindenki Vega volna, akkor nem tenyésztenénk az állatokat. Se tehenet se juhot se malacot se csirkét. Tehát ők meg sem születnének....Nem élvezhetnék jó néhány évig se a napot, se a zöld füvet, se a finom tengerit se a szaporulatot az anyaságot... A sárgarépát is elülteted aztán kiásod tehát meggyilkolod Te vega!!! Nevetséges. Minket erre teremtett az úristen, mint ahogy az oroszlánt, meg a tigrist is...
2019. júl. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%

"A szúnyog esetében egy rovarról van szó, ami az életedre tör, és önvédelemből lecsapod. Tehén, malac, csirke esetében viszont olyan állatokról beszélünk, akik soha nem ártottak neked, ennek ellenére kihasználod, megkínzod, és megölöd őket. Ízélményért.


Hol az ellentmondás?"


Téged sem harapott még meg disznó az is biztos...

2019. júl. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Kikérem magamnak, hogy én megkínoztam egyetlen állatot is...sőt még sohasem öltem meg egyet sem. Viszont ha a feleségem levág egy tyúkot és elkészíti a tyúkhúslevest azt megeszem. nem boltból veszem hanem kertből... Ó én bűnös lélek. De én arról beszélek, hogyha minden ember vega lenne, akkor a malacok nem harapnának a kezembe, hanem kihalnának, a csirkékkel meg a tehenekkel együtt. Nálam a kertben boldogok az állatok... még kényeztetem is őket...,ők arra mi pedig erre vagyunk predesztinálva...
2019. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!