Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mit lehet tenni ez ellen a...

Mit lehet tenni ez ellen a sok szúnyog ellen? Most is kb 50 van az ablakom előtt. Zavarná a tengerimalacomat ha olyan riasztót veszek, amit konnektorba kell dugni?

Figyelt kérdés

ha egy szúnyog is van a szobámban, már nem tudok aludni, annyira imádnak és megesznek :( a bőrömön megmarad a csípés nyoma, a falam tiszta szúnyogmaradványos. egyszerűen nem tudom hogy mit lehetne ellenük tenni :(

valaki segítsen! :(


2010. júl. 14. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
a tengerimalac bundáján nem csípnek át a szúnyogok :D
2010. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Például vehetsz szúnyoghálót, obiban már 500 forintért lehet kapni, tuti védelem és tuti nem zavarja a tengerimalacod.
2010. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

- Zavarná a tengerimalacomat ha olyan riasztót veszek, amit konnektorba kell dugni?

- Nem.



- Mit lehet tenni a sok szúnyog ellen?

- Szúnyogirtó.

2010. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szúnyogháló, elektromos szúnyogriasztó, off, vape, protect, stb spray... nálunk szúnyogháló van, max 5 ha bejön az ajtón, de azokat meg lecsapom :D
2010. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy zavarná, de nem is ér sokat. Legalább is nekem sosem működtek a konnektoros riasztók. Megpróbálhatod lefújni őket, de az nem csak a tengerimalacnak, hanem neked is egészségtelen. Próbálj olyan ágyvédő szúnyoghálót szerezni, akkor nem csípnek meg. A zümmögést meg csak kibírod valahogy.
2010. júl. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

pont azt olvastam hogy még a szúnyoghálón is képesek bejönni!

ezek szerint az elektromos sem ér sokat :(

egyszerűen nem tudom hogy mit tegyek, betegesen iszonyodok a szúnyogoktól, már azt képzelem hogy körülöttem repkednek, pedig most egy sincs a szobábam

lefújni mert nem akarom mert féltem a falamat, hogy ottmarad a nyoma...

:S

2010. júl. 14. 21:59
 7/10 anonim ***** válasza:
ne azért ne fújj mert ottmarad a nyoma hanem azért mert azt utána beszívjátok
2010. júl. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem az elektromos is vegyszer, azaz nem egészséges sem állatnak sem embernek. A legbiztosabb a szunyogháló, igaz elég drága, csak arra kell ügyelni, hogy aprólyukú legyen, akkor nem mennek át rajta a szunyogok. Az áruházakban kapható keretre ragaszthatót nem szabad venni, mert azok nagyon nagylyukúak és azon bizony átfér a szunyoghölgy. Mellesleg az is hatásos, ha a pizsamából kintlévő testrészeidet bekened ecettel, úgyis alszol nem érzed, a szunyog viszont nagyon utálja.
2010. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én ezt az ecetes megoldást nem nagyon javasolnám föleg ha a pároddal alszol :) Nekem van elektromos szunycsi ölöm és teljesen jó és a tengeri cocák is birják. Nincs egyáltalán szúnyogom pedig nállunk lovak is vannak. Lehet nem a legegézzségesebb, de az ecetnél talán egy kicsit jobb:)
2010. júl. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyan csak egy kutyusunk és egy cicánk van, de semmi gondunk az elektromos vape szúnyogriasztóval. Egy hete lemértük kb. 10 perc használattól már elpusztultak a szúnyogok, melyek napközben bejöttek a szobába. Az ablakon van szúnyogháló és mivel nyitott ablaknál alszunk a vegyszer is kiszellőzik.
2010. júl. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!