Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mit tehetnék a sünök érdekében?

Mit tehetnék a sünök érdekében?

Figyelt kérdés
Falun lakom és a szomszédomban nem lakik senki!Gaz van meg minden!Sajnos idén már 3 sünt megöltek a kutyáim!Imádom a sünöket és nagyon sajnálom, hogy ez történik!Mit tehetnék, hoyg ne járjanak hozzánk?
2010. júl. 20. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Megölték? Szegénykék! Hozzánk is járnak sünök, de nem ölik meg őket a kutyák, csak körbeállják és ugatják, de nagyon, akkor kimegyek, mert tudom már, hogy sünit találtak és elviszem máshova :) Neked nem jeleztek a kutyáid? Máskor, ha nagyon ugatnak egy helyen, akkor menj ki! :)
2010. júl. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem írtad hogy mért jönnek ki, szerintem vigyázz hogy ne szegj meg semmilyen szabályt, vagy a szomszéd gaza miatt mennek hozzád? Remélem nem lesz belőle bajod hogy a kutyáid bántják a sünöket :(
2010. júl. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na, nálunk pont ez a helyzet. Már vagy 10-szer szedtem el a kutyáinktól sünt, a kicsiket sajnos sikerült megölniük, mire észrevettük. Kinyomozhatnád, hol jutnak át, ha a kerités hibás, akkor azt megjavithatod, mást nagyon nem tudok tanácsolni.
2010. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amikor kiírtad a kérdést, biztos feldobta az én anno kiírt kérdésemet, de belinkelem neked, hogy ne fáradj miatta:)


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__820779-kutya-..

2010. júl. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azt utálom h megyek az utcán és van 1 kicsit kanyargósabb rossz minőségű út ahol állítom 20km/h-nál nemlehett gyorsabban menni, de a b*rom autós keresztül megy 2 sünön is. Ha már lássa h ottmegy akk mi a f*szé nem lassít és kerüli ki???!!!! Annyira barmok.
2010. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen szabályt szegek meg azzal,hogy a sün bejön az udvaromba és a kutyám megfogja!

Baromira sajnálom őket!

A kutyáim nem jeleznek!Azonnal elkapják és onnan már nincs kiút!Sajnos!!!:(

Sajna a szomszédom nem törődik a birtokkal és a kerítés is ramaty,mi raktunk már mindenféle barikádot, hogy a kutyáink el ne szökjenek, de sajna a sünök nem tudom hol jönnek be!A kerítéshez nem nyúlhatunk,mert az a szomszéd tulajdona!

Azért tettem fel a kérdést,mert gondoltam tud valaki valami megoldást,hogy ne járjanak arra a sünök!

A gaz,és elhanyagolt környék miatt gondoltam hogy megtelepedtek!Nem háborgatja őket senki és semmi!Csak hozzánk ne jöjjenek be!

2010. júl. 20. 15:33
 7/8 anonim ***** válasza:
az én kutyám nem bántja sőt megvédi a nénikém kutyusa elől!
2010. júl. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sünök?? Elég emberben tettek kárt a kossuth téren !

Ne sajnáld őket !

2010. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!