Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Vadászni szoktatok lányok?...

Vadászni szoktatok lányok? Milyen vadra lőttetek idáig?

Figyelt kérdés
2020. máj. 30. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Biztos, hogy vannak olyan nők, akik szoktak vadászni, de ezen az oldalon a nők többsége álszent, akik úgyse fogják bevallani azt, hogy szeretnek ilyen dolgokat is kipróbálni.Vannak kevesen, akik bevallják, de a többség valami miatt környezetvédőnek akarja mutatni magát, mert az a divat mostanában.
2020. máj. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Elsőnek mondom, szerintem nem kéne azért lenézni a nőket ennyire, szerintem aki szereti az ilyet, igenis felvállalja. Én is ismerek olyan 21 éves lányt, aki volt már vadászlesen és tetszett neki, kipróbálná a vadászást. És nem, nem egy férfias debil lányról van szó, hanem igenis egy nőies, okos lányról, tehát itt az élő példa, léteznek ilyen lányok-nők, csak kutatni kell. Ha ilyen nők érdekelnek, keresgess vadászcsoportokban
2020. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem vannak olyan nők, akik csinálják, de nem vállalják fel ilyen olyan okok miatt.
2020. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Te vagy a csirkés? Tényleg arra gerjedsz hogy gyilkol egy nő?
2020. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Én néha igen :) fácánra.



24l

2020. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Igen, Ő az, a csirkés. Én vagyok az 5-ös, egyből írja a privátot.

Ismerem ám, profilja is megvan szegény embernek.

2020. máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

És most gyengén kamuzta, hogy ez átverés, majd letiltott🤣

Mindig, minden ilyen kérdésnél ha írtok akkor privit ír aztán csirkevágós videót kér

2020. máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
7-es, mi a franc :'D
2020. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
😂 keress rá, sok ilyen kérdése volt. Sajnos korlátozták vagy törölte magát, nem lesz több csirkevágós kérdés :((
2020. máj. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Voltam vadászaton még fiatalabb tini koromban, de csak háttérmunkában segítettem. Lehet jövőre sikerül újra csatlakoznom a társasághoz :)


Szívesen vadásznék, de még nincs meg az engedélyem. Tyúkot vágtam már le (szerencsére ügyesen, sajnáltam volna a tyúkicát) és disznóvágásnál is segítettem.

2020. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!