Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogyan tudnám megvalósítani...

Hogyan tudnám megvalósítani azt, hogy átöleljek egy medvét?

Figyelt kérdés
Minden állatot imádok, de már nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen egy nálam nagyobb állat közelsége. Elsősorban medvét szeretnék, de egy kanoroszlán is jöhetne utána. Nem szeretném támogatni az állatok bedrogozását, megfélemlítését és kínzását, kizárt, hogy ilyen helyre menjek. Nem tudom, hogy van-e Magyarországon egy olyan település, ahol valakinek van macija, (nyilván engedéllyel) akit meg tudnék szeretgetni. Ötletek?
2020. júl. 20. 21:22
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
89%
Ez is olyan álom lehet, mint a delfinnel úszás, cápákhoz merülés, koala ölelgetés, csak merőben kockázatosabb a megvalósítása. Szerintem nem igen van rá lehetőség, hogy más emberek által nevelt felnőtt mackókhoz beengedjenek, csak a gondozót fogadják el. A szagod alapján azonnal éreznék, hogy idegen vagy, no meg nem egyszer hallani, hogy széttépik a gondozójukat is.
2020. júl. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem kamu,vagy a kérdező 5 éves!
2020. júl. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
85%

#21 Delfinekkel pont lehet úszni. Cápához is lehet merülni, bár ott sokmindentől függ mennyire veszélyes.

Koalának kínzás ha ölelgeti egy idegen.


Medve meg nagy eséllyel széttépi az idegent, ha nincs kábítva, altarta vagy megkínozva.

Oroszlánnál volt, hogy az idegennel együtt a gondozót is széttépte. Megnyomoritott életű cirkuszi oroszlánok, pár métere még elviselték az idegeneket.

2020. júl. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
66%
#23 én az álom szintjére gondoltam nem a megvalósíthatóságra, csak hogy kinek mi... Aki csak kutyák akar simogatni annak nyilván nagyobb mázlija van mint annak aki a medvékért rajong
2020. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk így: [link]
2020. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó ment a zöld😂
2020. júl. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, ez kábé annyira kockázatos, mint működő körfűrészt nyalogatni.


Annál legalább pontosan tudod, hogy mire számíts. A medve élőlény, nagy eséllyel nem hagyná hogy hozzányúlj.

2020. júl. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
69%

"szeretem a macikat, és valahogyan megoldom, hogy Ők is szeressenek engem!"

Ez egyszerűen megvalósítható!

A húst szeretik,te hús vagy,csak annyi a dolgod hogy odamenj egyhez,és garantálom,hogy szeretni fognak :)

2020. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
XD
2020. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell bántani a kérdezőt, fiatal és jó leklkű. Álmodozik. Ami egy fiatalnál jó és természetes.
2020. júl. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!