Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Gyors segítségre van szükségem...

Gyors segítségre van szükségem(?) A macskánk fogott egy pár napos vadnyulat

Figyelt kérdés
Amikor megtaláltuk a nyuszit azonkívül hogy nyálas volt vígan üldögélt a kövön, mászkált. Most viszont eltelt egy óra és olyan mintha alig kapna levegőt meg néha fura korgó hangot ad ki. Vizet nem fogad el cumiból sem de azért próbáltam pár cseppet elnyalogattatni vele. Azóta be van bugyolálva nyugis helyen és alszik de aggódom. Mit tehetnék érte most? Ha életben marad reggel hívok egy hozzáértőt sajnos ma már ezt nem tudtam megtenni.

2020. aug. 24. 23:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mi van a nyuszival?
2020. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Vadnyuszik mentése és repariálása .

Krisztina Meier !!!! Facebookon megtalálható.


Keresd fel !. Úgy emlékszem Zugló vagy Pest.


Hogy van a nyuszi ?

2020. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Avatatlan kezekben 99.9%,hogy elpusztul sajnos.
2020. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Na mi lett??
2020. aug. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
32%

#7

"A cica sem tehet róla végtére is ragadozó."


A gazdája tehet róla, hogy hobbiállatnak, házikedvencnek egy ösztönös gyilkológépet tart.

A hozzáállás a baj, meg a tudatlanság. Felelötlenségböl elkövetett természetpusztítás.

Természetkedvelök meg állatbarátok mi?

Persze tudom, hogy valamilyen módon mindenki ezt csinálja, én is autóval járok, nem vagyok jobb egy fikarcnyival sem. Sajnos manapság ez kikerülhetetlen.

2020. nov. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na? Mi lett?
2021. ápr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!