Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Lehetséges lenne a valóságban...

Lehetséges lenne a valóságban is egy ilyen szarvasvonulás?

Figyelt kérdés

Mint ami ezen a videón van:

https://www.youtube.com/watch?v=Q6U_8REcFL8


Hova vonulnak a szarvasok?



2020. dec. 27. 01:07
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

Már az első válaszban szerepel a rudli szó. Amit mellesleg én írtam, és nem vagyok vadász, csak egy lány vagyok aki számítógéppel dolgozik, és csak akkor lát ilyesmiket, ha utazik. Mint a többi átlag ember, aki néha kihúzza a fejét a monitorból.

Talán ha akkor ráketesel a rudli szóra, kisebbet égsz, és nem csűröd-csavarod a témát még hosszú oldalakon keresztül 🤷‍♀️

2021. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
Jó, de attól még lehet CGI az általam mutatott videó. :D Valaki fel akart vágni vele, hogy mennyi szarvast látott, ezért sokszorosította. Van ilyen. A többinél nem látok utólagos hozzányúlást, azokat épp emiatt el is hiszem.
2021. jan. 7. 18:38
 43/46 A kérdező kommentje:

"Már az első válaszban szerepel a rudli szó."

Azt hittem trollkodás vagy poén céljával írták be... Tudod, rudli->rudi->pénisz szójáték. De ezek szerint tévedtem, bocs. Ha szakszó helyett linket is kaptam volna, akkor hamarabb rendeződött volna ez a kellemetlen szitu.

2021. jan. 7. 18:39
 44/46 anonim ***** válasza:
87%

"Jó, de attól még lehet CGI az általam mutatott videó. :D Valaki fel akart vágni vele"


Ja, valaki biztos ilyennel akar felvágni és ezért öl bele órákat egy életszerű animáció készítésebe, amit a szakemberek súlyos pénzekért csinálnak. Semmi értelme, ez amúgy sem olyan hűdenagy dolog, hogy fel kelljen vele vágni, amint látod a legtöbbünk tudta, hogy van ilyen.

2021. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
77%

Jó, de attól még lehet CGI az általam mutatott videó. :D


Nem, nem lehet.

2021. jan. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, rudli->rudi->pénisz szójáték.


Ez egyedül neked jutott eszedbe... 🤦‍♀️

2021. jan. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!