Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Magyarországon melyik állatker...

Magyarországon melyik állatkertbe éri meg a legjobban elmenni, és mikor? (Jövőre gondolkozok ebben)

Figyelt kérdés
A mikort úgy értem, mikor a legizgibb..Mikor kisoroszlánok születnek, mikor pingvinséta van, stb. Ilyen érdekességekre gondolok:D Tudtok ilyet? Melyik állatkertbe érdemes ellátogatni majd?
2021. febr. 14. 00:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a Győri nagyon jó de semmi extrát nem nyújt. Nincsenek elefántok, delfinek stb azt muszáj megjegyezni.

A fővárosi nekem nem tetszett, zsúfolt, kicsi és az állatok sem boldogok.

Veszprém nagyon szuper, többet sétáltam A pontból B-be mint amennyit az állatokat néztem de nekem ez nem volt gond, barátnőmet viszont zavarta.

Nyíregyháza is nagyon tetszett.


Általánosan ennyit tudok róluk mondani, különleges események miatt nézd meg a honlapokat.

2021. febr. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

A Nyíregyházi Állatparkot mindenképp érdemes megnézni, elég nagy, tengeri akváriuma is van, országosan híres, Budapesten is láttam már, hogy hirdetik.

A Veszpréminek a környezete nagyon szép, akárcsak a Szegedinek, ezeket is ajánlom.

A Fővárosit is érdemes megnézni, bár abban igaza van az 1-esnek, hogy zsúfolt, de rengeteg állatház is van.

2021. febr. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

A Nyíregyházit ajánlom, nyáron voltunk ott. Lehetett Tevegelni és fókashow is volt. Elvileg kölyök oroszlán is volt csak délelőtt lehetett látni, mi meg délután voltunk.

A Budapesti is nagyon jó, csak zsúfolt.

2021. febr. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Nyíregyháza > BP > Veszprém
2021. febr. 14. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Szeged és Veszprém. Nyíregyháziban nem voltunk.

A fővárosit hétköznap vagy tavasszal érdemes megnézni, nincs akkora tömeg.

2021. febr. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szuperek vagytok, köszönöm
2021. febr. 14. 07:23
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
A bécsi kenterbe veri az összes magyart. Sajnos.
2021. febr. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Nyíregyháza és a Fővárosi.
2021. febr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Nyíregyhází,Fővárosi,Szegedi.
2021. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%
83% ok nélkül mindenkin végig ment. Biztos nem volt jó a randi a balkezével Valentin napon...
2021. febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!