Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Magyarországon lehet tartani...

Magyarországon lehet tartani szervált? Ha van valakinek irjon valamit róla.

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 18:33
1 2 3
 11/30 bemblebeee válasza:
Hát pesten elég sok vadálllat él nem hiszem hogy 1el több vagy kevesebb zavarna bárkit is
2010. aug. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

08-23 21:10

Ez egy szörnyű cikk volt!

Ilyenekre képesek? Tudtam, hogy mekkora baromságokat csinálnak, de ez nagyon durva volt...

2010. aug. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
inkább fogadj örökbe egy cicust. a szervál nem való emberek közé
2010. aug. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Ilyen már volt... Pók, gyík, delfin...

Nem az a baj, hogy önnön magad nem tudod, ki vagy Te?

Attól jobb leszel, hogy valami hülye, ide nem való állatot apuci pénzén beprüttyögtetsz, szt majd egyszer kiengeded a Hűvösvölgybe...?

Találd ki magad!

T.

2010. aug. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
lehet de csak akkor ha állatkínzó vagy XD
2010. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
miért lenék az ,nem tartanám ketrecben
2010. aug. 28. 20:23
 17/30 anonim ***** válasza:
de attól még pórázon igen és megisrémülne úgyhogy...
2010. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:

Olyan állatot tarts, aminek ismered a viselkedését, szokásait, igényeit, stb.

A macskafélék eléggé liszámíthatatlanok. Másfelől a szervál igen nagyot ugrik... hogyan szeretnéd megoldani azt, hogy pl a kerítést átugorva ki ne szökjön???

Szóval én semmiképpen nem javaslom. Ha nagymacskákkal szeretnél foglalkozni, menj el vagy állatorvosnak, vagy állatgondozónak, az a legtisztább

2010. aug. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm
2010. aug. 29. 14:39
 20/30 anonim ***** válasza:

A következőt biztos, hogy sokan, és sokszor mondták Neked:

NE TARTS SZERVÁLT!


Én tigrist akartam tartani (komolyan, már tervezgettem, hogy hol legyen a helye), amikor megnéztem mennyit eszik. Napont akár 50 kg húst! Most annyira nem tudom, de egy kg csirkemell 500-1000Ft körül van, nem? És én nem akarok kb 45.000Ft-t kiadni egy nap CSAK a kedvencem etetésére. A szervál jóval kevesebbet eszik, tudom, de akkor is rengeteg pénz, és az is lehet, hogy a csírkehúst nem csípi!

A másik, hogy védett! Nem sokkal szebb a lakhelyén a fák között?! Szerintem csodálatos! :D

A harmadik, hogy egyszer mindenki megcsodálja, de a szemükban te egy állatkínzó leszel, és ha már hozzászoktak ahhoz, hogy "Jé, neki szerválja van!", és akkor gyakorlatilag senkit nem fog érdekelni, sőt sznobnak tartanak (tudom, hogy magad miatt tartanád, de a mások véleménye is fontos Rólad), meg különcnek!


Jól gondold meg! És mégis honnan szerzel? Elugrasz Afrikába, és elfogsz eggyet? :D Tényleg, a Te döntésed, de szerintem nem éri meg! Ez az Én véleményem!

12/L

2010. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!