Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Magyarországon lehet tartani...

Magyarországon lehet tartani szervált? Ha van valakinek irjon valamit róla.

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 18:33
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Nos én a tigrisről ("nem sokkal jobb a fák között?"). De lefordíthatod, hogy sokkal szebb Afrikában a szavannákon (vagy mit tudom én, hol él :D)!

2010. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
A tigris Indiában él XD
2010. aug. 30. 14:08
 23/30 Aelien válasza:

Kedves Kérdező!


Teljesen meg tudom érteni a szervál-"mániádat", meg hogy otthonra szeretnél egyet. Imádom én is a nagymacskákat. Ha sok pénzem LENNE, tartanék tigrist, oroszlánt és gepárdot, mert ők a kedvenceim. DE: egy nagymacskának (legyen az akár egy kisebb méretű nagymacsek: szervál, hiúz, ocelot vagy karakál), NAGY zöldterület kell, mert óriási a mozgásigénye, de ezzel biztosan nem mondtam Neked újat. Szóval, kertes ház nagy telekkel, ahol ki tudsz alakítani neki egy kifutót! Nekünk volt egy igazi, erdei vadmacskánk, a környék összes kutyája félt tőle, még a rotweilerek is :-)

2010. aug. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
hát még meggondolom inkább kutyát vennék mert ha megbetegsik és gondolom magyarországon nincs gyogyszer
2010. aug. 30. 18:54
 25/30 A kérdező kommentje:
Bocs h nehéz fejü voltam
2010. aug. 30. 18:55
 26/30 A kérdező kommentje:
De nagyon lenyügőznek
2010. aug. 30. 18:55
 27/30 anonim válasza:

Azt nem csodálom. Tényleg csodálatos állat :)

...én a komodói varival vagyok így, hogy szívesen "tartanék" (persze tudom, hogy képtelen lennék rá, és egyébként is védett stb), csak tudom, hogy nagyon-nagyon szeretném őt, ha lenne, de nem lesz, így inkább eljárok állatkertbe, meg hüllőkiálításra és ott csodálom őket (arról nem is beszélve, hogy több tonna kép van róluk a gépemen :P :D )

Üdv!

28/L

2010. aug. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ez van kedves utolsó :(
2010. aug. 31. 16:53
 29/30 anonim ***** válasza:
Van egy macskafajta ami nagyon hasonlít rá mer a szervál és a házi macska keresztezéséből van. A savannah macska.
2010. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
hallotam már rola
2010. szept. 28. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!